Мне без сахара• 13 апреля 2023
Хто робить Паску з книги « о вкусной и здоровой пищи»?
Дівчата, хтось робить паску по рецепту із книги « о вкусной и здоровой пищи»? Як вона вам? Можете , будь ласка написати точний процес ?
Або по якому рецепту робити, щоб була солодка і волокниста ?
500 мл молока
400 г масла
6 яиц
400 г изюма (сладкого)
Соль
Дрожжи живые 50 гр
Мука не пишу - легче, чем на пирожки, чтоб не забитое было. Из формы никуда не денется, если будет казаться слегка жидковатым.
Молоко греете, туда дрожжи, яйца+ весь сахар, соль. Соединили. Вмешали муку.
Расстойка в тепле 2-3 часа.
Ввели масло мягкое, изюм, ванилин Добавили муки, если треьуется. Расстойка еще час.
Положили в формы, расстойка еще час.
Печь на 180град 40 минут. Или смотря по размеру.
Если что уточняйте, писала наспех
Обмяли,
400 г масла
6 яиц
400 г изюма (сладкого)
Соль
Дрожжи живые 50 гр
Расстойка в тепле 2-3 часа.
Положили в формы, расстойка еще час.
Если что уточняйте, писала наспех
Обмяли,
ХикориДикори• 13 апреля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
В радянській книзі був рецепт паски?
Так з двома способами. Звичайне александрійське тісто ’куліч’
Щепотка_совести• 13 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Прикольно.
ХикориДикори• 13 апреля 2023
Я можк сфоткати рецепт. Пекла , непогано , коли молоко замінити на топлене.
Мне без сахара
• 13 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Сфоткайте,якщо не важко
ХикориДикори• 13 апреля 2023
Ще в оцій книжці є кулічі= паски,
можу сфоткати, або пошукайте онлайн версію
Мне без сахара
• 13 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Ще в оцій книжці є кулічі= паски,
Сфоткайте, будь ласка )
А звідки у Вас такі книги ? Ви по якому рецепту робити ?
ХикориДикори• 13 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Сфоткайте, будь ласка )
Лиш тут не все так просто, я таку викладку матеріалу називпю’книга для розвідників’
ХикориДикори• 13 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Сфоткайте, будь ласка )
Колекціоную кулінарні, в мами є ще старіші , довоєнні
ХикориДикори• 13 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Сфоткайте, будь ласка )
Ось початок рецепта куліча
ХикориДикори• 13 апреля 2023
Тепер йдемо до 237 рецепту...тут не все так просто... Ціла табличка
, от задаюсь питанням : чи могла якась сільська баьа розібратися в рецепті паски за цією книжкою?
Верочка 100%• 13 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Капец

Матраскин Брат• 13 апреля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
В радянській книзі був рецепт паски?
Блогерка є така з білорусії,канал так називається.
Матраскин Брат• 13 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Складний рецепт, ну його.
ХикориДикори• 13 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Складний рецепт, ну його.
Я ж про то, книжкп для розвідників. Нє, якщо вчитатися, розібрати таблицю...але для чого? Хоча є цікаві варіанти тортів
Матраскин Брат• 13 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Зараз є відеорецепти і відразу показують яка паска в розрізі, а то можна програтися цілий день і не факт, що вийдуть.
ХикориДикори• 13 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ага. Але маю в колекції різні такі книжки. В мене є книжка Кулінарний календар, 1996 року, так от там шикарнєйший розділ різноманітних безалкогольних напоїв, а... випічка , ну для середнього кондитерського цеху
, а є дуже класні’сорбенти в харчуванні сучасної людини’, дуже класна, і там рецепти такі особливі , давні, давні наприклад ’сапетон’, ’пизи’
Зацініть Кулінарний календар
, а є дуже класні’сорбенти в харчуванні сучасної людини’, дуже класна, і там рецепти такі особливі , давні, давні наприклад ’сапетон’, ’пизи’ Зацініть Кулінарний календар
Матраскин Брат• 13 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Зацініть Кулінарний календар
Цікаві рецепти, кофе с фруктовым соком), я заскриню, рецепт печива, медовика, грамотно написано, але життя якесь таке, що не має часу сильно виготовлювати.
Але добре, що такі книги у вас є це цінність.
ХикориДикори• 13 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Там неперевершені коктейлі, я дещо готувала, накидати ще напоїв?
Солодка випічка теж не погана, але оці порції... Розумію, що ділити треба, але от така компановка.
Здається, що все є в інтернеті, але коли зібране до ладу в одному місці теж зручно, я буває беру рецепт і далі по інгрідієнтам і пропорціям гуглю.
Є такі, що не знаходжу навіть англійською.
Матраскин Брат• 13 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Накиньте будь ласка, я заскриню.
Лівий Локіть• 13 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
А що там складного? Читати наче могли...
Але думаю у ’сільської баби’ рецепти свої були,родинні.