Добрий ранок. Комусь прийшли виплати після зміни місця реєстрації через Дію і подальшої перепожачі заяви у цнап? В мене вже 3 місяц нічого
Yulia-58a4• 14 апреля 2023
Немає. В кінці січня змінила, в лютому виплата була, березень ні. 4 квітня написала нову заяву у ЦНАПі, тепер чекаю...
Ответ дляkiki-237e
Автор, Вы в каком городе регистрировались? Больше не звонили в ЦНАП узнать почему не приходят?
У Київський обл. В цнапі кажуть що вони нічого не знають і чекати