Вишня на торті• 14 апреля 2023

Сейчас можно полностью закрыть ФОП онлайн без проблем будучи за граничей

Или все-равно надо идти в налоговую, цнап?
3 группа, упрощенная систама налогообращения

Думаю, делать ли доверенность на маму на всякий случай до моего отъезда или можно не париться.
Засомневаю• 14 апреля 2023
Дія підпис маєте? Якщо так ,то цьго достатньо, проте на перевірку можуть викликати ,якщо виникнуть питання.
tanyayacuk• 14 апреля 2023
через дію - припинити діяльність можна , через електронний кабінет ДПС подати звітність, закриття рахунку в банку теж теоретично можна (залежить від банку) , звільнення працівників - не знаю чи таке можливо якщо є працівники і звільнятися не хочуть самі (потрібно повідомляти про скорочення, дотримуватися певних процедур)
автор Вишня на торті • 14 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Так, все є.
автор Вишня на торті • 14 апреля 2023
Ответ дляtanyayacuk
дякую, працівників не має. А звіти і так онлайн всі подаю через приват.
tanyayacuk• 14 апреля 2023
тільки майте на увазі - в мобільній версії дії немає можливості припинення ФОП. Треба з стаціонарного комп’ютера заходити
автор Вишня на торті • 14 апреля 2023
Ответ дляtanyayacuk
О, дякую за уточнення!
ЛижТолько• 14 апреля 2023
Да, на сайте Дия можете подать заявление,отчёты в электронном кабинете
Дарьюшка555• 14 апреля 2023
Автор, обращайтесь, помогу, сопровождаю ФОП