Мульйонерша• 14 апреля 2023
А якшо немає рому то паска не вийде? Треба замочити в ньому родзинки
Який ефект з тим ромом?
МЧСница• 14 апреля 2023
У меня по рецепту все смешивается без муки и ночь стоит. Туда и изюм кидаю, он разбухает за ночь нормально. Думаю, можно вообще в воде замачивать, просто в алкоголе вкус лучше наверное
МатьЧасть• 14 апреля 2023
Ответ дляМульйонерша
Просто такі ціни шо дешевше паску не робити
То замочіть в воді))
Не обов´язково в ромі
та й багато не треба - вистачить трішки і не найдорожчого
Не обов´язково в ромі
Не за Будка• 14 апреля 2023
Вийде і без рому, потрібен хороший настрій і душевне тепло, доброту, посмішку та всі потрібні інгредієнти 😁
МЧСница• 14 апреля 2023
Ответ дляМульйонерша
Знаю, что еще в коньяке замачивают. Купите маленькую бутылочку. Или рома мелкую. Продают часто в пивнушках, еще у нас в велмарте видела. Они вообще малютки, как в самолетах
А ось і я• 14 апреля 2023
Всю жизнь замачиваю в воде, или с ромовой эссенцией, или вообще не замачиваю, если в хлебопечке. Разницы особой нет
Посудомойка• 14 апреля 2023
В алкоголі замочують, щоб випічка довше не черствіла, я ніколи не замочувала і завжди паски виходять.
Рання пташка• 14 апреля 2023
Можете або в воді замочити, або, наприклад, заварити чорний чай запашний, додати туди прянощів (типу різдвяних), апельсинового соку вичавити і замочити так. Або якщо є коньяк вдома, то можна замочувати в ньому.
Я Головна• 14 апреля 2023
Канєшно не вийде) бо треба що рому всередину додати того хто пече паски
А по темі - вийде, просто ром додає інший смак. Можна просто вимочити в будь-якому іншому алкоголі або і зовсім без нього.
Железобетон• 14 апреля 2023
Ответ дляМульйонерша
Нагреваю вино красное до 40 градусов и замачиваю.