Успокойся_Успокойся• 14 апреля 2023
Хто нещодавно отримував посвідчення з інвалідності? Питання
Які документи ви подавали в пенсійний фонд? Мені такий список дали, я не очікувала, що має і діплом бути і свідоцтва дітей. В мене їх немає зараз. В вас теж таке було? Бо на сайте ПФУ написано тільки паспорт, код і висновок МЛК.
Та ще питання- Як довго чекали на виготовлення посвідчення?
Успокойся_Успокойся
• 14 апреля 2023
Дзвонила сьогодні в пенсійний - весь день трубку не беруть. А я не знаю, чи напрягатм мені людей, що б вислали мені ці документи чи і так можна оформити
Колупалочка• 14 апреля 2023
Очне навчання у виші до 2004 року йде в пенсійний стаж. Період лікарняного по вагітності й пологах теж у деякі роки. Ці документи, щоб у вас вийшов вищий стаж. Можете не надавати
Успокойся_Успокойся
• 14 апреля 2023
Ответ дляКолупалочка
Супер, дякую.
Колупалочка• 14 апреля 2023
А від того, чи є у Вас певна кількість років, залежать пенсія. Якщо стажу багато, не переймайтеся, але може вийти, що якраз ці декілька років і 3 місяці важливі
Успокойся_Успокойся
• 14 апреля 2023
Ответ дляКолупалочка
Ага, зрозуміла. Ну в мене на межі якраз мабуть. А не знаете, як довго зараз посвідчення роблять?
Колупалочка• 14 апреля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не знаю
Успокойся_Успокойся
• 14 апреля 2023
Ответ дляКолупалочка
Не знаю
Дякую вам за відповіді. Не зря написала, хоч зрозуміла тепер для себе
ПлакалаВАвто• 14 апреля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Чекаю майже 4 місяціі на посвідчення, київська область.
В регіонах за місяць видають, а Київ і область особливі
Диплом, додаток до диплома, свідоцтво дитини,
Шмоточницаца• 14 апреля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
На несовершеннолетних детей идёт плюс 150 грн. на каждого, к пенсии. Пока им 18 не исполнится. Ну или три года декрету бонусом к стажу.
Успокойся_Успокойся
• 14 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Орігінали вимагали? Чи копій достатньо, не знаете?
Успокойся_Успокойся
• 14 апреля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Не знала, дякую. В мене малі ще
ПлакалаВАвто• 14 апреля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Оригінали. Вони їх сканують.
Ви самостійно теж можете подати документи на оформлення пенсії через сайт ПФУ.
ПлакалаВАвто• 14 апреля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Де це вказано, що доплачують за дітей до пенсії? Вперше чую.
Копійки кидають лише за стаж
Успокойся_Успокойся
• 14 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Оригінали. Вони їх сканують.
Дякую. І тоді не треба йти до них?
ПлакалаВАвто• 14 апреля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дякую. І тоді не треба йти до них?
Так. Всі документи потрібно відсканувати і завантажити.
Будьте готові, що може показати весь страховий стаж
Крапипопка• 14 апреля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
В минулому році мені потрібно копію трудової будо додати
Шмоточницаца• 14 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Копійки кидають лише за стаж
ПлакалаВАвто• 14 апреля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Так це ж не для всіх, а тільки для непрацюючих пенсіонерів
Шмоточницаца• 14 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Автор спросила зачем нужны документы детей, я предположила два возможных варианта. Не в курсе работает ли она и какого года рождения дети. Просто есть такая доплата, о которой мало кто вообще знает.
ПлакалаВАвто• 15 апреля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Вы предположили, а я уже оформляла пенсию по инвалидности.
Свидетельство о рождении надо для стажа, тем более если она получала пособие на детей. Из пособия идут отчисления.
В пенсионном все подтягивается на основании предоставленных документов