Блондинка в Законе• 07 февраля 2014

допоможіть вибрати подушку

Нам пухові і шерстяні не підходять. Нам потрібна антиалергенна.
Як я розумію - це синтетична. Бюджет - за 1подушку до 100грн, розмір 50*70см.
Я чула є матеріали - ПЄФ, силікон, холоффайбер.
Який краще вибрати - щоб подушка не була шкідливою?
І може якусь фірму порадите? Можливо у когось є від "Ярослав"?
malta.elena• 07 февраля 2014
советую бамбуковую,но они дорогие.

Самнешка• 07 февраля 2014
у нас Венетто, там наполнитель типа силикона
danio• 07 февраля 2014
у нас латексные Талалай, сначала было непривычно, а сейчас только положу на неё голову и сразу улетаю в царство снов))
Tanitex• 07 февраля 2014
Поищите ТЭП, там два варианте в вашу сумму - холофайбер в стеганном чехле - Эко бланк и искусственный лебяжий пух в тике. Оба варианта неплохие.