Непогодка• 14 апреля 2023
Дівчата, де купляєте білі футболки?
Пройшлася сьогодні по тц- всі футболки і топи такі тонкі, просвічуються аж(( білизну відно. Хочу базову білу плотну бавовняну, де знайти?
ЖаннаНеАгузарова• 14 апреля 2023
Нью йоркері в чоловічому відділі.
Є дешевші і тоньші за 199 і кращі і дорожчі за 300
Не танцую- но пою• 14 апреля 2023
Uniqlo
Cos
Other Stories
Некоторые футболки у них оооочень плотные)
Cos
Other Stories
Непогодка
• 14 апреля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Нью йоркері в чоловічому відділі.
В чоловічому не дивилась, але жіночі дуже тоненькі, дивилась сьогодні. Була у великому тц, обходила все, найгірші, мабуть, в манго(( просто тонкі тряпочки. Хоча фасон красивий.
Видящие_помогите• 14 апреля 2023
Ответ дляНепогодка
В манго есть классные, плотные, но скорее всего онлайн, не в наличии
Непогодка
• 14 апреля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Можливо, бо в магазині не було.
Попельшка• 14 апреля 2023
For you official у інстаграм,дуже якісні футболки,не просвічуються,ціни адекватні,носяться 2 сезон,я там і куртки і жилет собі брала,шиють небагато речей,але все якісне
Непогодка
• 14 апреля 2023
Ответ дляПопельшка
Дякую!
Попельшка• 15 апреля 2023
Ответ дляНепогодка
Дякую!
Будьласка,там до речі тільки 2 найменше футболки взяти,є оверсайз трохи вільніші,а є база,розмірна сітка в них актуальна,принаймні,я ще ні разу нічого не міняла ,якраз закинули,бо теж буду брати костюм і ще футболку