язззззь!!!• 14 апреля 2023
Не чувствую эффект от ципралекса
Б´ю байдики• 14 апреля 2023
Ответ дляволосатое стекло
В мене те саме. Призначили АД, бо я серед ночі посипають через погані сни і не можу потім заснути.
Випила сьогодні першу таблетку і сильно боліла голова після цього, хоча я не страждаю на голові болі.
Якщо АД приймаєте вперше потрібно прикриватись транквілізаторами типу гідазепаму, щоб полегшити захід на АД, і щоб менше побічок було ( таких як ви пишете головна біль) і інші...
Дідова баба• 14 апреля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Я принимаю с августа
6 месяцев его пила без толку,потом бросила
волосатое стекло• 14 апреля 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Дякую.
волосатое стекло• 14 апреля 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Ще головні болі могла спровокувати велика доза препарату який Вам призначили. Зазвичай призначають з четвертинки чи половинки. Залежить від того який препарат, а потім поступово дозу збільшують. Це роблять для того щоб не спровокувати так званий серотоніновий синдром або різні побічки.
Мені призначили починати з половинки. Препарат Сертралін. Щось інструкція мене лякає, але наважилась пити, бо може життя поступово перетворюється на ад.
Б´ю байдики• 14 апреля 2023
Ответ дляволосатое стекло
А для прикриття АД що призначили?
Б´ю байдики• 14 апреля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Не читайте інструкцію, ,,не такий страшний вовк як його малюють,,