Столічна штучка• 14 апреля 2023
Переказ Privat money хто в курсі підкажіть
Ситуація така. Відправлено мені грошовий переказ 230 дол. На касах приватбанку його отримати не можу, в них ніколи немає валюти, коли не спитаю. Замовити валюту через додаток приват24 теж не можу, в них мінімальна сума для замовлення 300 дол. Вивести гроші на картку теж не можу, в мене гривнева картка і конвертація в гривнях мені не підходить. Валютну картку не бажаю відкривати. Що робити, де зняти? І скілки в мене є часу на зняття того переказу?
dahashutka19• 14 апреля 2023
Теж питання за валютну картку. Відкрили її, скинули гроші, зняли гроші та закрили картку.
Столічна штучка
• 15 апреля 2023
За валютну картку я вже писала, що не хочу та не буду її відкривати. Інших шляхів немає?