Примарочка• 15 апреля 2023

Паска Рошен!

Хотіла спробувати дуже, сьогодні вранці зайшла в центральний магазин, сказали, що вчора останній день продажу був(
Хто купував, яка вона?
Ms. Скромность• 15 апреля 2023
Як на мене, то дуже солодка. І не варта тих грошей.

Яжемать Мне можно• 15 апреля 2023
Вчора також заходили і не було вже, сказали не буде. Цікаво також, що там таке було вау)
Кузякин• 15 апреля 2023
Полно их. Сегодня две родственникам купила
Кузякин• 15 апреля 2023
Вкусные
Шкварочка• 15 апреля 2023
Тю, що за дурний маркетинговий хід, паски будуть купляти і сьогодні і завтра.
Кузякин• 15 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Ещё неделю, как и каждый год
автор Примарочка • 15 апреля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Отож)) люди забігали, питали, і засмучені виходили) я вже там не знаю, що то за смакота та була )))

годовасик• 15 апреля 2023
Свои самые вкусные
Майданщица• 15 апреля 2023
Та ладно. Шо за дефіцит блін. Їх завжди і після свят ще тиждень продавали.
Вчора доречі заходила, то не було в магазині і на сайті не було.
Шалена красуня• 15 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Чтоб не пропала ни одна, это жадность)
Шкварочка• 15 апреля 2023
Ответ дляШалена красуня
Чтоб не пропала ни одна, это жадность)
Вони б і так не пропали, з пасок шикарні сухарі.
автор Примарочка • 15 апреля 2023
Ответ дляКузякин
В якому магазині, місті?
Зубожиння• 15 апреля 2023
Ответ длягодовасик
Свои самые вкусные
А цена какая? Никогда не пробовала.
Кузякин• 15 апреля 2023
Ответ дляПримарочка
В якому магазині, місті?
На Холодной горе
Вероятненько• 15 апреля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Никакого вау, просто рошен экономит и не делает более определенного количества.
Дефицит всегда порождает спрос.
Майданщица• 15 апреля 2023
Ответ дляПримарочка
Нє, ну вона реально в них на порядок смачніша супермаркетовських. Така типу вологий кекс( ну не прям сильно вологий, але не така суха як з маркету) і шоколадна крошка всередині.
автор Примарочка • 15 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Може мені здалося, вчора в якісь темі хтось писав, що Рошен борошно віддав на гуманітарку, тому мало всього спекли, хоча може не так уважно прочитала
Яжемать Мне можно• 15 апреля 2023
Ответ дляПримарочка
Та ми не дуже засмутилися) Обійшли весь магазин і натяку не було, мені сказали, що я взагалі її вигадала, а потім запитали у консультанта вже) До того вже пасок нагребли в інших магазинах. Ну і традиційно купували в Франсуа. Якось купували, то дуже смачна була і не суха)
Шкварочка• 15 апреля 2023
Ответ дляВероятненько
Дефицит всегда порождает спрос.
Навіщо рошену попит, який він не використовує?

Яжемать Мне можно• 15 апреля 2023
Ответ дляВероятненько
Дефицит всегда порождает спрос.
Спасибо) Мы в этом году впервые вообще о них услышали, хотя магазин Рошен рядом)
автор Примарочка • 15 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Ооо, то найулюбленіша, коли всередині волога трошки))
Точно запам´ятала, що десь хтось писав, що 520 грамів коштувала 160 грн , якась типу акція була )
Радостина• 15 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Паннетоны в Сильпо по 300 грн. И кекс не очень влажный, и шоколад с цукатами внутри. И в меру сладкий.
Майданщица• 15 апреля 2023
Ответ дляРадостина
Тож 300 грн.
палка-копалка• 15 апреля 2023
Ответ дляПримарочка
Угу
Що б ще він придумав
Вони кожного року так печуть впритик. Я цього даже не дивилась, є куча інших і без награного ажіотажу
автор Примарочка • 15 апреля 2023
До речі, а як ставитесь до Кулиничі?
Через дорогу заходила в їх магазинчик, то люди теж вибирали, ціни здається від 40 до 200, але там із шоколадним верхом не було
Радостина• 15 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Тож 300 грн.
А рошеновская паска дешевле?
Майданщица• 15 апреля 2023
Ответ дляРадостина
А рошеновская паска дешевле?
Ну да, писали шо по 160
Тут как тут• 15 апреля 2023
Обалденная.
Саджу все зарання• 15 апреля 2023
А что в ней хорошего? Даже шоколад как замазка.
Радостина• 15 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Ну да, писали шо по 160
В акции))