Чай не пью, только кофе• 15 апреля 2023
Що за вірус?
Я вже багато тут п сала ,що за пів року ковід 2 рази був і грип,12 березня захворіли,я і менша дитина,на 4 пропав нюх,за 3 дні відновився,була слабкість і жарко холодно,темп.37,потім все норм,старший в тойперіод мав раз темп.аое тест не робили,3 дні тому у старшого темп.це вже сьогодні 4 день,кашель,нежить,у класі у його подружки те саме,сказали скарлатина,нпша каже що у нього вірус,тепер я другий день і менший почали кашляти,ломить мязи,голова розколюється,грип А був у грудні,було схоже по симптомах,особливо ці мязові болі,сил нема вже хворіти чи може то знов ковід виліз,горло болить не ковтнути,хочеться кашляти,висипань нема,за меншого взагалі страшно так як я писала що мав непонятні приступи нічні схожі на нічні жахіття ,але лікар не виключає епі синдром,так як не дав провести еег,ним ще дьоргати стало і коли спить і коли грається,мязи смикаються по тілу,а почалось якраз в цей період ковіду,до лікаря на 29 найближчий запис невролога,сімейна вихідна не бере трубки,може у когось щось подібне,може завернуло ковід,але симптоми різні трохи.
Чай не пью, только кофе
• 15 апреля 2023
Ответ дляк.Буланова
Якщо в слові ´хліб´ зробити чотири помилки, то получиться ´пиво´
Незнаю що ви маєте на увазі,але є ще крашанки іншою рукою роблю,бо хочу передати кошик освятити,тому багато помилок
Чай не пью, только кофе
• 15 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Или ковид, или скарлатина, если горло оранжевое.
Поки не оранжеве ще й стрепсілс з апельсином купила
Бамбарбия! Кергуду.• 15 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Не может быть только два варианта
Бамбарбия! Кергуду.• 15 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Скарлатина это бактериальное заболевание
Сиреневенькая• 15 апреля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
И шо? Мой ребенок болел точно как ковид, так и ставили диагноз, пока не пришел отрицательный тест, а у него вся кожа с ладошек слезла. Тогда дотумкались взять на скарлатину.
Чай не пью, только кофе
• 15 апреля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я знаю,однокласниця старшого приймає вже антибіотики ,жалілась на болі в ногах,довго йти не може
Бамбарбия! Кергуду.• 15 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Автор спросила «Что за вирус?»
Чай не пью, только кофе
• 15 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Ск.була температура у вас чи боліли мязи?
Сиреневенькая• 15 апреля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Автор спросила «Что за вирус?»
Не занудствуйте. Она должна была спросить - что за вирус или бактериальная инфекция?
Нормальные люди и так понимают
Сиреневенькая• 15 апреля 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
37,7-38, сыпи не было, болело все как у вас и горло. И кашель был почему-то, наверно от горла. Самочувствие как грипп
Чай не пью, только кофе
• 15 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Теж така температура і у мене вже 37.7
Послушная• 15 апреля 2023
У нас недавно на кружке мальчик переболел скарлатиной. Я даже не думала, что ещё болеют такой болезнью
Чай не пью, только кофе
• 15 апреля 2023
Ответ дляПослушная
У нас в місті дуже багато випадків,теж незнала що таке є,але це факт,по сусідніх областях від лютого ця зараза лазить
Ваша прЭлесть• 15 апреля 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А где вы?
Ваша прЭлесть• 15 апреля 2023
Ответ дляПослушная
Тю. Вспомните Британию меньше года назад. У них прям мини эпидемия пошла.
Послушная• 15 апреля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Понятия не имела
Мы в Киеве
Ваша прЭлесть• 15 апреля 2023
Ответ дляПослушная
Понятия не имела
Мы в Киеве
Теперь имеете. Это не нечто из средних веков, чего уже не бывает.