Ранковий базар• 15 апреля 2023
Что делать без денег в Америке? Реально ли?
Смотрю на свою знакомую, вместе учились и дружим. Всегда нуждалась в деньгах, съем дорого, сама из области, туда частенько прилетало. Родители в разводе, мама подрабатывала хендмейдом. С личной жизнью тоже не клеилось, вечно жаловалась на парней. Хотя как человек она неплохая, спокойная, без звезды на лбу. И тут она выставляет фото из Торонто))) Там работают беженские программы или как? Что там делать без запасов денег?
Леннон_Жив!• 16 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Не утрируйте.
Мои уехали впятером. Работает только зять.
Язык знает более менее только старшая дочка.
Остальные на уровне ’Май нейм из..’
Зять с января уже говорит и понимает. На курсы 4 раза сходил. Потом по ходу учил ’в среде’.
Младшая первый раз в школе вообще ни слова не поримала. Сейчас уже говорит. Сестре хуже - она с малявкой дома и среды как таковой нет. Но и она за месяц выучила что-то.
Зять строитель. Сейчас ещё ’испытательный срок’. Получает 20 долл в день. 10 часов в день.
Потом будет больше оплата. Это простой рабочий пока не подтвердит свою квалификацию электрика.
Квартира трёшка 2 тыс. Ходят в фудбанк за 20 долларов. Много всего берут там.
Им на пятерых хватает сейчас.
И зять не упахивается, как в Украине или Польше - перерывы есть. Из-за погоды могут отменить рабочий день с сохранением зарплаты. Всю защитную одежду выдали.
Остальные на уровне ’Май нейм из..’
Им на пятерых хватает сейчас.
Вже на брехню схоже після слів, що зять працює по 10 годин на день. У Канаді, якщо процюешь більше 40 годин в тиждень, треба платити 1,5 ставку за кожний час. Канадці дуже це не люблять. Зараз ринок праці Канади пересечен робітниками, вони дві зміни зроблять, ніж будуть платити за переробки
Вам телефонограмма• 16 апреля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я не знаю цих нюансів.
Знаю, що робочий день з 7 ранку до 6 вечора. Але є обід.
З 6 до 7 це взагалі 11 годин.
Нам говорили, що і неофіційну роботу найти нереально. Але 2 місяці до офіційного влаштування теж потрібно було щось їсти. І без проблем знайшлася підробітка на будівництві. Платили щодня. Жодних документів не просили.
Значить можливо
З 6 до 7 це взагалі 11 годин.
Значить можливо
Леннон_Жив!• 17 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Я не знаю цих нюансів.
З 6 до 7 це взагалі 11 годин.
Значить можливо
З 6 до 7 це взагалі 11 годин.
Значить можливо
Як місто називаеться де він процюе? С жовтня по квітень на будівлі дуже мало роботи. Канадцям с родною англійскою та досвідом роботи у Канаді не легко знайти роботу, а тут без мови і досвіду раз і знайшов. І про зарплатню кожен день казочки. Це більше нема що робити роботодавцю як по кілька тисяч кешу с собою возити кожен день та міняти , щоб розрахуватися с робітниками. Це ему ще по 1.5-2 години тратити на розрахунки кожен день.
Вам телефонограмма• 17 апреля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Галифакс. Это портовый город - там всегда есть работа.
Работает на строительстве. Не домов - дорог и пром объектов.
Нам тоже рассказывали одно, а на деле вышло другое. Что-то в хорошую сторону, что-то в плохую.
Но в среднем лучше, чем говорили.
Сестра довольна переездом пока.
А Вы не думали, что и достаются эти деньги хозяину наличкой?
Моя компания тоже вот в Европе работает, где прозрачные налоги и т.д. Но есть и там нюансы.
Но в среднем лучше, чем говорили.
Сестра довольна переездом пока.
Леннон_Жив!• 17 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Но в среднем лучше, чем говорили.
Сестра довольна переездом пока.
Но в среднем лучше, чем говорили.
Сестра довольна переездом пока.
Гіліфакс це місто де майже нема ніякої промисловості. Вся работа це сервіс та будівля. Влітку ще є туристи, а с осені по літо там жопа с роботою. На будівлі там і близко таких зарплат нема со старта. І будівництво доріг, це державні замовлення звідкіля там на личка візьметься?
Вам телефонограмма• 17 апреля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Налічка, то було взагалі інше. До офіційної роботи. В іншому місці і робота інша. Тепер офіційна і не налічка.
Одне до одного не стосується.
А роботу він знайшов одразу, чуть не в перші дні по приїзду і без проблем. Але щоб оформити - потрібно було житло, з цим було складніше. Як тільки знайшли житло - то і на роботу взяли. І не його одного. Значить є робота.
Інша справа, що може шукають в теплі і добрі роботу, а не на вулиці - то це ж не означає, що її немає.
Ще й вибір був - можна було кудись по типу порта йти, або на прибирання, але так як зять електрик - пішов туди, де згодом можна кваліфікацію підтвердити.
Людина вже працює, і зарплатню отримує, і лише тут все одно доводять, що роботи немає.
Мені вчора теж доводили, що в Україні такої роботи, як у мене бути не може.
Одне до одного не стосується.
Леннон_Жив!• 17 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Одне до одного не стосується.
Ні в який порт його з ворк пермітом не візьмуть, він не пройде перевірку службою безпеки. І як вони в п´ятьох живуть на одну його зарплату це загадка. Аренду житла 2000 плюс комуналка, страховки, інета, мобільний зв´язок. Вже 2500, як мінімум. Хай він там без вихідних і прохідних 3000 на руки заробє в місяць. Як на 500 баксів місяць жить у п´ятох?
Вам телефонограмма• 17 апреля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я вже писала.
Люди,які тут жили на 7 тис вчотирьох - виживуть будь де.
Живуть же з січня. Минулого місяця отримав вже повну зарплатню на офіційній роботі. Майже 4500. Це він на ’випробувальному терміні’ ще приблизно місяць - ще 200 годин, далі обіцяють більше.
Леннон_Жив!• 17 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Я вже писала.
Закінчуйте вже казочки розповідати. 200 годин по 20 долларів це 4000. У Канаді, навіть з мінімалки, 25% податків візмуть. 4000 мінус, хай навіть 25% податків, 3000 вийде. Звідкіля буде зарплата 4500? Щоб 4500 на руки отримувати, треба 8000 заробляти до податків.
Вам телефонограмма• 17 апреля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
До податків я не питала.
Що входить в саму теж.
Леннон_Жив!• 17 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
До податків я не питала.
Що входить в саму теж.
Хотіли казочек розповісти, да забули, що ще податки існують в житті. У наступний раз добріше придумуйте казочки, в цей раз не війшло.
Вам телефонограмма• 17 апреля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мені байдуже. Сперечатись більше не буду.
Тут багато у що не вірять. Але це не означає, що цього немає