любименькая• 15 апреля 2023

Наважилась на ботокс. Підкажіть, хто коле

З якого віку почали робити ін´єкції? Як на довго вистачає ефекту? Що відбувається, з шкірою після того як дія ботоксу виходить?
Спішу - перекидаюсь• 15 апреля 2023
Ответ длялюбименькая
От я цього дуже боюсь ( головного болю). І так маю мігрені. До речі, читала що ботокс зменшує їхню кількість.
Ну я терплю )
Красота требует жертв))
Повітруля• 15 апреля 2023
Ответ длялюбименькая
Який препарат Ви кололи, що тримається 7 місяців? Це дуже круто!
Моя косметолог попередила, що на 3-4 міс. Це дуже мало?
Ну от в лазерхаусі мені і ботокс і диспорт ставили на 3 місяці. Потім знайшла приватного косметолога і вона добре так диспорт ставила. І без припухлостей, як після того лазерхаусу.
А після других пологів не бере чомусь препарат(( і в якійсь розхваленій клініці робила, ото 2 тижні замкрзало і 2 розмерзалося. Пішла до тої перевіреної, і в неї ефект ледве місяць протримався
От мені тут порадили ще ксеомін спробувати. Сподіваюсь, що хоч щось запрацює
Да, я блондинка!• 15 апреля 2023
38 лет, надо было раньше. Диспорт, держится около года.
Крошка Енот• 15 апреля 2023
Ответ длялюбименькая
А что такое ботокс читали?
И до скольки лет планируете его колоть?
Единорог помог• 15 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Простите, не дочитала. Разве под глаза колют? Мне никогда мастер под глазами не колет- только гусиные лапки и кроличьи морщины
Гусиные лапки, просто забыла как называются)
Единорог помог• 15 апреля 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Чего так много? Это сколько зон?
Лоб полностью и гусиные лапки
Единорог помог• 15 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Четыре месяца это норма. Все зависит от препарата. Но в основном четыре месяца
Так ровно через месяц уже все шевелилось
Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
А, ну это другое)) это можно)
Оченьценная• 15 апреля 2023
Мне 42, еще не колола, но уже пора - залом межбровный уже есть. До этого справлялась гуаша, но уже не хватает этого. Послушаю.
автор любименькая • 15 апреля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну я терплю )
Красота требует жертв))
Ну да. Згодна)
Скажіть, а якість самої шкіри покращується?
Косметолог обіцяє, що шкіра стане більш матовішою та зменшаться пори.
Спішу - перекидаюсь• 15 апреля 2023
Ответ длялюбименькая
Ну да. Згодна)
Ботокс на качество кожи не влияет аж никак и не улучшает ее. Бегите от этого косметолога
Щас ухожу• 15 апреля 2023
Ответ длялюбименькая
Як часто Ви робите повтор?
У меня мало держит, мне кажется. В среднем раз в 5 месяцев.
90x60x90• 15 апреля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Любой специалист скажет вам, что желается не по возрасту, а по показаниям. Я фулфейс делаю регулярно. Даже, когда действие прекращается, кожа выглядит отлично, просто не так натянута ( но у меня оч мимическое лицо и я пишу только за себя)
Скажите пожалуйста, сколько стоит фул фейс ? Я недавно узнавала у одной 80 евро. Мне показалось дёшево. Я пару лет назад за 6т грн делала.
Щас ухожу• 15 апреля 2023
Ответ для90x60x90
Я 12 тыс платила недавно. Но там же от лица зависит, у каждого своя сумма будет. У меня платизма оч выражена. Делаю всегда только ботокс алерган
Завтра не пью• 15 апреля 2023
С 34 лет. Хватает на пару месяцев, постепенно появляются морщины при улыбке и все.
Пешеходик• 15 апреля 2023
З 30. Поки тільки міжбрівкою обходжуся, хоча читала, що небажано одну зону, але мій косметолог порадила спробувати і якщо знадобиться - потім доколоти інші зони. Поки не знадобилися, якось саме там у мене дуже активна міміка і намічався залом. Роблю навесні, коли дуже яскраве сонце, вистачає місяця на 4.
Мию чакри щоденно• 19 апреля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Уколола 4 месяца назад межбровку. Я в восторге. Как бы ни старалась, нахмурить брови не получалось. Мне 31. Сейчас уже начинает шевелиться, записалась на конец июня снова
А Ви тільки міжбровку робили? Бо я читала десь, що міжбровку роблять лише разом з лобом. А мені ще лоб поки не треба, а от міжбровка - пора пора 😅
Душка-свекрушка)))• 19 апреля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Да, только её)
Мию чакри щоденно• 19 апреля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Да, только её)
Це супер, значить можна і так, дякую) а ціну не підкажете?