Шумелка Мышь• 15 апреля 2023
Как думаете это перспективная специальность будет?
КАФЕДРА ЗАГАЛЬНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА ТА ҐРУНТОЗНАВСТВА
Аграрный универ, Днепр.
Привіт з ботойбіччя• 15 апреля 2023
аграрий без работы точно не останется) селюки это наверное родственники, которые так говорят
Кава з адреналіном• 15 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Агрономия
Хорошего агронома вообще сложно найти
Губной рояль• 15 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Родственники говорят ребенок ’селюком’ будет за копейки
А родичі у вас дворянських кровєй?
Фрикаделька• 15 апреля 2023
Агрономія це перспективно. Грамотний агроном може не тільки працювати на когось за з/п, але і вести власну справу. В мене двоюрідний брат агроном за освітою, фермерствує ще з дев´яностих, добре заробляє. Орендує землю, техніка частково власна частково орендує, щось вирощує.
Женщинас• 15 апреля 2023
Навіть якщо професія агронома стане не актуальною, то вона трансформується, адже цей рід діяльності повністю замінити не реально.
Якщо професія дитині підходить все буде ок. Здібна, закохана у професію людина може досягти великих успіхів навіть якщо всі родичі і сусіди вважають таку професію не гідною.
Марафетчица• 15 апреля 2023
Так, перспективна. Деіндустріалізована Україна стане аграрним придатком.
Шумелка Мышь
• 15 апреля 2023
Ответ дляМарафетчица
Придатком?
Аноним НаВсеГда• 15 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
ну хай собі говорять
ви з тих, хто робить так, як кажуть родствєннікі?
Тепличная• 15 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Если будет хороший англ и доп стажировки заграницей, то найдет норм работу в другой стране
Все питаю зарання• 15 апреля 2023
Ответ дляМарафетчица
Це ви рашаекспердів десь почитуєте?
Все питаю зарання• 15 апреля 2023
Якщо дитині подобається, то йти вчитися. Без їжі люди не зможуть, можуть змінюватися форми, технології, але галузь буде.
Як ухурделю• 15 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Селюк - это про другое.
Неумные ваши родственники.
Пушкининиана• 15 апреля 2023
Аграрии нужны всегда! Тем более сейчас… не обязательно в селе на полях сидеть. Сколько престижных аграрных компаний
Люблю порядок• 15 апреля 2023
Если есть блат,то все равно,что закончит,можно ноу нейм.А если есть характер и целеустремной,то тем более...У нас не важно,что заканчивать