Бяки-козяки• 15 апреля 2023
Поплакатись
Мене переповнює почуття самотності.2,5 роки без відносин .30+ побачень з СЗ.Хтось мені подобався,а я ні.Комусь навпаки .Після кожного Динамо,виню себе,що щось зробила/сказала не так.Мені 32,гарна,самодостатня,інтелектуально розвинути.Ну що зі мною не так?Всі по парах,а я одна🥺
Ермолайчик• 15 апреля 2023
Гарна, самодостатня, розвинута - не дуже завищена оцінка себе?) можливо треба бути «простішою»)
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Боже, просто насолоджуйтесь свободою
Хочеться тепла ,симпатія та того ж інтиму.Ну ладно б страшна,товста,тупа.А тут,нічого не бракує.
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
В мене нормальна самооцінка.Зовнішність гарна,і часто говорять,що по зовнішності можна сказати,що цаца,а як взнають то проста
Вилосипедниця• 15 апреля 2023
Сьогодні відкриті небеса і всі наші побажання здійсняться
Бажаю вам знати свое кохання, будьте щасливою!
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Шукайте далі, бажаю Вам знайти своє кохання!
Дякую
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Дякую
СкрипяСердцем• 15 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
На сз туго с интимом? Или как вас такую замечательную во всех отношениях и не хотят?
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Самодостатня і ’виню себе’ - речі взаємовиключні.
Самодостатня-малось на увазі норм заробляю
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Я не хочу просто сексу,а по симпатіїї
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Автор то же самое. Плакать хочется(((
😔
Ермолайчик• 15 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Навіщо Ви так пишете про людей: яке маєте право так оцінювати. От звідси і Ваші проблеми.
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
А у зовнішності - багато штучного?
Бо це відштовхує.
Ні
БезВзяток• 15 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Не треба бути простішою! Треба бути собою, любити і цінувати себе
ваш ще на шляху до вас, ви двоє ще готуєтесь до цієї зустрічі
Автор, хтось в 32 в розлученні з 2 дітьми приміром, хтось вдова, хтось в парі щасливий, хтось - ні. У кожного свої 32. Щастя вам!
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Це факти.Що не так там написано?Я когось конкретно образила ?
Аноним_Русалка• 15 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
😔
Пусть у нас сложится в этом году все и найдем свою вторую половинку
Ермолайчик• 15 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Успіху в пошуку!
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
Дякую, 🤗
СкрипяСердцем• 15 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Я не хочу просто сексу,а по симпатіїї
Ну так мне не понятно: если вы без 5 минут цаца, то чего вас не хотят местные красавцы?
Ладно, если вам не понравился кто-то, это понятно, секса не будет. Но если вы себя считаете объективно замечательной и красавишной, то где тогда несостыковка? 30 + свиданий - это не мало таки)
Моторошні троянди• 15 апреля 2023
Отпустите ситуацию.. когда навязчиво чего то хотите- этого не будет
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Я не цаца.Хочуть,пропонують щодня.Та вони мені нецікаве заради сексу.А той,хто цікавий співрозмовник,я йому нецікава або ще якась відштовхуюча причина.
Бяки-козяки
• 15 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Автор , так не бывает, причина веская должна быть или планка очень завышена или ещё что-то
Напевно перебірлива надто.Аье теж погоджуватись на те,що мені не ок-це переступати через себе.А чи буде тоді щастя?