Бяки-козяки• 15 апреля 2023
Поплакатись
Мене переповнює почуття самотності.2,5 роки без відносин .30+ побачень з СЗ.Хтось мені подобався,а я ні.Комусь навпаки .Після кожного Динамо,виню себе,що щось зробила/сказала не так.Мені 32,гарна,самодостатня,інтелектуально розвинути.Ну що зі мною не так?Всі по парах,а я одна🥺
175см55кг19лет (она)• 16 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Зі мною цікаво,але не всім
навіть тут з вами не цікаво
По вашим відповідям - ви душніла
Бяки-козяки
• 16 апреля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
навіть тут з вами не цікаво
По вашим відповідям - ви душніла
То це вже хрест на майбутніх стосунках?
175см55кг19лет (она)• 16 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
То це вже хрест на майбутніх стосунках?
Ні, будьте простіше
Бяки-козяки
• 16 апреля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ні, будьте простіше
Я не розумію,в чому проявляється простота?Одягаюсь просто,говорю просто,веду себе культурно,просто ,макіяж простий,говорю просто,без айфона,без авто,очі не закочую,роблю людям добро безкоштовно.Як ще простіше?Реально не розумію
Невгамовна сила• 16 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Гарна, самодостатня, розвинута - не дуже завищена оцінка себе?) можливо треба бути «простішою»)
В такому випадку краще бути одинокою.