оксюморон• 16 апреля 2023

Додивилась останню серію серіала Лост

Будьте так ласкаві• 16 апреля 2023
Автор, Вы герой прям!! Я не смогла посмотреть, на середине фильма становилось неинтересно, было несколько попыток... В декрете тоже не ’пошел’
Включу в список для просмотра на пенсии, вместе с ’Игра престолов’

автор оксюморон • 16 апреля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Игра мне тоже не зашла)) пару серий и все, может рискну еще раз
Завжди недо...• 16 апреля 2023
Ответ дляоксюморон
як далі жити без нього?
А він досі йде?)
Я сто років назад дивилась, там так нічого і не зрозуміло було. Навіть не пам’ятаю деталей)) таке
автор оксюморон • 16 апреля 2023
Ответ дляЗавжди недо...
А він досі йде?)
ні вже не йде, всього було 6 сезонів.
Замрійлива• 16 апреля 2023
Начинайте смотреть сначала
Пік Антна• 16 апреля 2023
Ответ дляДайте подуться
Вы монстр. Это сколько сезонов?
Чем закончилось? Все живы?
Да там фантастика.

Первый сезон посмотрела, а дальше бред начался, бросила.
Сирожено_пирожено• 16 апреля 2023
Ответ дляоксюморон
як далі жити без нього?
Я давно уже посмотрела. Классный серик, супер просто но намудрили они с концовкой, конечно. Слишком запутали, фантастика такая, это перебор. А так супер.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 апреля 2023
Теж після перегляду була якась пустота. Почала шукати щось подібне)).
А ось ходячих дивилася в період виходу останніх серій і через корону останню серію серіалу тоді не зняли, так і лишилося, що передивилася усі сезони, а останню серію ні)). А зараз вже не пам´ятаю все, щоб лише останню серію глянути, треба спочатку починати)