Сиамская сороконожка• 16 апреля 2023
Подскажите, сколько минимально нужно употреблять углеводов в день?
Что бы это не была кето диета и дюкана. Но как можно меньше.
Возможно подскажите сколько это на примере количества продуктов. Спасибо
Репетиторша• 16 апреля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
А почему Вы считаете порадниць глупыми?
Я думаю тут очень много знающих людей с опытом.
Де я писала , що порадниці тупі чи дурні?
Просто ви хочете довіряти неперевіреним джерелам інформації.
Під анонімом хто завгодно може написати вам що завгодно.
Ви побачите щось, що вас влаштовує і будете так робити. А ця інформація виявиться помилковою.
MAmaMartusi• 16 апреля 2023
Мені розрахували 120 гр , ріст 165. Спробуйте рахувати калорії і БЖУ, для мене це найоптимальніший метод схуднення, без втрати якості життя.
Сиамская сороконожка
• 16 апреля 2023
Ответ дляMAmaMartusi
Дякую, дуже схоже на правду.
Печенюшка• 16 апреля 2023
у вас есть эндокринные нарушения? спорт? вообще какая активность? рост и вес, возраст?