Єдина Країна• 16 апреля 2023
Не хочу жити в цій квартирі.
Я пишу просто виговоритися. Бо бісить. Ми з чоловіком купили квартиру ще до війни. На що вистачало грошей. Вона напівцоколь. Тобто вікна є, але сонячного світла немає, бо навіть ті вікна шо є виходять у внутрішній двір на стінку.
Я реально хочу жити на нормальному поверху, хочаб першому, щоб було сонячне світло. Ми копимо гроші на покупку квартири, але я розумію, що ми також добре так вкладаємось в ремонт в цій квартирі. Десь вже вийшло на 10 тисяч. Чоловік обожнює цю квартиру, вона йому дуже подобається і він хоче купити ще квартиру … поряд, такий самий цоколь і так розширитись. А мене це бісить. Так ця квартира не погана, в ній є багато плюсів, але я реально не можу без сонячного світла. Постійно похмура . І це при тому, що я гуляю по 6-8 годин на день! Плісняви тут немає, вона не сира, підвала під нами також немає, центр міста.
Я відчуваю себе дурепою, бо хочу великі вікна, пити ранкову каву дивлячись у ті великі вікна і багато багато сонячнооо світла, а тут хороша квартира, одні плюси але от без світла. Скажіть, я ненормальна?
Гравіцапа• 16 апреля 2023
Все правильно ви пишете.
З часом матимете, а зараз допомагайте для чоловіка
Надежда наш компас• 16 апреля 2023
Не можу уявити, які там є плюси, яких нема у квартирах з нормальними вікнами?
Рекламама• 16 апреля 2023
Купите квартиру этажем выше и расширитесь и все будут довольны. Какая разница в цене между цоколем и квартирами выше?
Єдина Країна
• 16 апреля 2023
Ответ дляРекламама
Квартиру вище не хочуть продавати ніяк (( у обох квартир вище 1 хазяїн, і він не хоче їх продавати, хоча вони вбиті і там ніхто не живе( сказав, можливо після війни , а можливо й ні.
из_под_тишка• 16 апреля 2023
Я би не погодилася купляту квартиру в напівцоколі. Я теж любитель світла.
Я тут с краю постою• 16 апреля 2023
Можна цю сдавати, а самим знімати на нормальному поверсі. Ще одну таку точно не треба купляти. Жінка - Берегиня дому і він має подобатись в першу чергу вам, а не чоловіку. Щаслива жінка - щаслива родина.
КучМала• 16 апреля 2023
Какие плюсы могут быть в вашей квартире, которые перевесят отсутствие полноценного света с нормальных окон и солнца........
Я жила 8 месяцев в такой квартире-это жесть. Мне нужно свет, воздух,солнечные лучи. А там только пасмурно и депрессия была.
Мао_Мяо• 16 апреля 2023
Я работала в фирме, что была в таком помещении, так и то мне там было тоскливо. И это всего 4 месяца
Єдина Країна
• 16 апреля 2023
Ответ дляКучМала
От і я про це ( погодилась, бо треба було з’їжджати з зйому і це був один з варіантів, на котрий вистачало грошей. Але моєму чоловіку тепер тут дуже подобається і він почав грандіозний ремонт і з кожною гривнею, котру він витрачає на цю квартиру - я розумію, що він звідціля вже не поїде
Силиконочка• 16 апреля 2023
Это нормально, я тоже не могу жить без солнечного света. Я бы сразу не соглашалась на этот вариант.
Говорите с мужем сейчас, что вам не нравится, что вас не устраивает, вы не хотите здесь жить.
Чижик Пижик• 16 апреля 2023
я особисто не можу жити в маленьких кімнатах. дуже люблю простір.. а життя склалось так , що все залишила і виїхала з окупації .. знімаю з сином 15 р 1 кімн квартиру хрущовку.. таке життя.. і ділю цю кімнату з сином.. благо що є робота і приходжу додому тільки переночувати.. це жах
Кундалина• 16 апреля 2023
Купіть собі сама з вікнами. Реально дратує таке ниття- гроші чоловіка, думка теж чоловіка- ви там хто? Придаток до меблів? Квартира це не основна ваша проблема.
Из Виа-гры• 16 апреля 2023
Я вас розумію. Все життя мріяла про високий поверх і панорамні вікна. І таки купили. Так, для мене це важливо
Єдина Країна
• 16 апреля 2023
Ответ дляПетриківна
Мене інше цікавить. Як вам вдається гуляти по 6-8 годин на день?
В мене маленька дитина, гуляємо багато. З 10 до 14, і потім ввечері десь з 16 до 21, вдома тільки спимо і їмо )
Рекламама• 16 апреля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Ми виїхали з приватного будинку в маленьку квартиру. Я періодично сумую і фантазую, чим би я зараз могла займатися на подвір´ї...
До цього моя донька казала, що в майбутньому буде жити тільки в приватному будинку. А зараз сказала, що бачить свої переваги в маленькій квартирі.
Бажаю, щоб в найближчому майбутньому у вас все добре склалося з житлом!
Єдина Країна
• 16 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Та гадаю основна, дякую. Я не знаю, чому ви така зла, але я працюю, якщо що. Може ви й придаток до меблів, а я точно ні.
Чижик Пижик• 16 апреля 2023
Ответ дляРекламама
ви знаєте, я приловчилася жити одним днем… як би не старенькі батькі.. з ними важко розмовляти навіть.. те ж живуть на пороховій бочці але в іншому місці.. свій дім.. свій город.. постійний обстріл місцевості.. старі и хворі літні люди.. їм дуже важко…але не хочуть нічого міняти у своєму житті.. доживають як то кажуть..
Кундалина• 16 апреля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Чому це я зла? Зовсім ні. Чому з вашою думкою не рахується чоловік?
Доктор Хаос• 16 апреля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Научите, как успевать работать и зарабатывать наравне с мужем и при этом ещё гулять с ребёнком ежедневно по 6-8 часов.
А вы мужу говорили, что недостаток солнечного света в доме вас угнетает?
Єдина Країна
• 16 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
А для чого було там купувати?
Бо зі зйому треба було їхати, а грошей вистачало тільки на цю квартиру. Думала своє ж, полюблю її, але щось не виходить
Гірчинка• 16 апреля 2023
У мене є знайомий, який висоти боїться панічно. Йому навіть 2 поверх зависоко. Ваш чоловік не такий?
Полюю на дрони• 16 апреля 2023
Я бы не купила такую, мы одну ночь переночевали в отеле без и окон и это капец, просыпаешься и не понимаешь какое время суток и воздуха свежего нет, так что не соглашайтесь
Єдина Країна
• 16 апреля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Айті спеціальність віддалено. Працюю коли дитина спить. Прибирає - прибиральниця. Готую щось просте типу кашу поставити варитись, або у духовку закинути. Замовляємо їжу, якщо чогось хочеться.
Єдина Країна
• 16 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Вікна є, слава Богу, повітря є. А то сонячного світла немає
Полюю на дрони• 16 апреля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ну если в окна свет не попадает, то такое, считайте живете как в подвале, поговорите с мужем, уговорите менять
Єдина Країна
• 16 апреля 2023
Ответ дляГірчинка
Хм, наче ні. Але він реально завжди полюбляв всякі підвали , чи більше під землю, тим краще. До війни він полюбляв їздити у катакомби і там залишатись з друзями на тиждень, зовсім не виходячи на поверхню. Його улюблені клуби всі у підвалах в він себе там дуже добре почувається, до народження дитини також міг кожен день там сидіти не вилазячи.
P.S клуби по типу настільних Ігор, а не нічні