sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Литература
anonim_85
Поміркована думка• 16 апреля 2023

Сколько страниц вы читаете в день?

И вообще как быстро читаете книги? Одна в неделю, месяц, год?)
показать весь текст
37 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_117
Чудовий каламбур• 16 апреля 2023
31
Якщо початок книги, то сторінок 30, потім по 100 і більше можу, дивлячись яка книга. Можу день-два не читати, іноді взагалі нападає нечитун, почну декілька, а на одній зупинитися не можу. З нового року вдалося прочитати всього 12 книг.
heart 1


anonim_85
автор Поміркована думка • 16 апреля 2023
32
Ответ дляЧудовий каламбур
Якщо початок книги, то сторінок 30, потім по 100 і більше можу, дивлячись яка книга. Можу день-два не читати, іноді взагалі нападає нечитун, почну декілька, а на одній зупинитися не можу. З нового року вдалося прочитати всього 12 книг.
Ну нічого собі!
anonim_117
Чудовий каламбур• 16 апреля 2023
33
Ответ дляМост_Устал
Треба ж, а я навпаки з війною повернулася до читання, в юності любила, а потім як і в багатьох тут, інтернет, фільми, тощо - витіснили читання. А коли почалася війна - стала читати Гаррі Поттера, мене заспокоювало і відволікало. А далі стала читати сучасну українську літературу - я навіть і не знала нікого крім Жадана.
Зараз десь одна книга на місяць, якщо в середньому рахувати. Але на день якоїсь норми немає, може бути півкниги за вихідні, може бути 0.
Я теж з початком війни почала читати багато і теж Гаррі Поттера, купила синові, а читала сама) за роки декретів майже не читала((
heart 2
anonim_117
Чудовий каламбур• 16 апреля 2023
34
Ответ дляПросто Фіфа
Буває цілий день ніжусь з книгою, буваю 2-3 дні взагалі нема часу читати. Коли як. Записана в бібліотеку, 2-3 книги в місяць беру, ще 1-2 купую. Нажаль маю проблеми з зором, тому читаю обмежено. Але дуже люблю. Якщо книга поглинає, то можу ніч читати і не спати))
Я так зір і посадила конкретно, але мене це не зупиняє) теж записалася у бібліотеку, куплені майже всі стоять, читаю бібліотечні
heart 1
anonim_136
Незламна Україна• 16 апреля 2023
35
За минулий рік 78 книг. Слухаю аудіо по 5 годин на день, буває більше, буває менше.
anonim_139
Редисочка• 16 апреля 2023
36
Раньше читала, если книга захватывала, по 100 и 100 с чем-то эл.книги. правда, до 2х ночи и сном жертвовала) обычную книгу 50-100, наверное. а в войну перестала совсем читать, что-то с психикой,начинаю сразу плакать. Может кто посоветует ооочень легкую книгу отвлечься? Без никаких драм.событий?
anonim_139
Редисочка• 16 апреля 2023
37
Ответ дляБронетапці
В зависимости, сколько страниц настрочат в топовых темах - столько и читаю))))
😄😄🤝
heart 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff