Туфли в чешуе• 16 апреля 2023

Сібас не грилі. Смачно чи не псувати рибу?

Є свіжий сібас. Можна його у вигляді невеликих стейків чи половинками приготувати на грилі?
Колдунья-вещунья• 16 апреля 2023
я запекала в фольге, на гриле непробовала
Oksana-f9a3• 16 апреля 2023
Вообще на гриле все вкусно получается, я делала скумбрию воняло капец, но вкус отличный
Пупуговка• 16 апреля 2023
Він смачний навіть варений,тому зіпсувати його грилем навряд Вам вдасться
УраганнаЯ• 16 апреля 2023
Ціленького загрильте з цибулькою та часничком в середині, грилем нічого не можна зіпсувати)
Спілий баклажан• 16 апреля 2023
Цілим готуйте - смачно!
дама_из_декрета• 16 апреля 2023
Конечно можно. Мне кажется на гриле все вкусно
автор Туфли в чешуе • 16 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Теж згадала, як смерділа скумбрія. Переживаю, чи не буде так із сібасом. Дітям хочу приготувати. А якщо почують не смачний аромат - все пропало
автор Туфли в чешуе • 16 апреля 2023
Порадьте, будь ласка, як краще замаринувати? Лимонним соком збризнути? До чи після приготування ?
Oksana-f9a3• 16 апреля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
В мене з чоловіком так вийшло сказав що їсти не буде) щоб менше смерділо в духовку і в фользі буде менше запах.
автор Туфли в чешуе • 16 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Дякую за пораду. Тобто, цілу тушку, не половинки? Пропечеться?
автор Туфли в чешуе • 16 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
В мене теж такі гурмани )
УраганнаЯ• 16 апреля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Так, цілу, в середину часничку пластинками і коло хребта прорізи вздовж, і туди теж часничок або цибульку і на гріля, смакота
автор Туфли в чешуе • 16 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Спасибі, спробую! 🦈
Секретница• 16 апреля 2023