ДолькиКабана• 17 апреля 2023
Догляд після 40 і уколи краси, який ваш маст хев?
Цікавить в загальному і суха зокрема.
З уколів - ботокс в лоб і міжбровку
Біоревіталізація, правда, зараз не знаю чи колоти і який курс.
З догляду: нічний крем, денний, міліон сасок, крем під очі, спф захист, зняття макіяж, гіалуронка.
Не знаю чи ще щось докуповувати, типу сивороток і тд.
З уколів - ботокс в лоб і міжбровку
ЖаннаНеАгузарова• 17 апреля 2023
Автор, а що з цього у вас є?
Ви до 40 взагалі не цікавились доглядом?
Трохи дивна тема для 40+
Ну, розумію підлітку підбирати , а тут … А де ви були а 39?
Трохи дивна тема для 40+
Душка-свекрушка)))• 17 апреля 2023
а какая у вас косметика ? иногда достаточно и хорошей косметики дома
у меня косметика и мезо только в 40 лет
Ловлю капці• 17 апреля 2023
Така ж проблема. До 40 був просто крем вранці. Потім якось одразу проявились зморшки. Теж була проблема знайти саме комплекс, бо безліч всього буває. Знайшла рекомендації в ЛяРош. Задоволена.
ДолькиКабана
• 17 апреля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Автор, а що з цього у вас є?
Трохи дивна тема для 40+
Все що я описала в мене є. Ви ніколи не цікавились відгуками про нові засоби, продукти, техніку? З народження у вас все те саме?
ДолькиКабана
• 17 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
Дякую
ДолькиКабана
• 17 апреля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
у меня косметика и мезо только в 40 лет
В мене хороша, обаджи, гідропептід, дермалоджика, анна семоні
Знову Я• 17 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
Скажіть будь ласка,як довго користуетесь комплексом,і ви використовуете усі позиції с картинки? Дякую
фан L.O.S.T.• 17 апреля 2023
мені 39, в основному в мене Корея, користуюсь корейськими засобами 4 роки, мені здається стан шкіри став краще, ніж до 35. Medi peel, heimish та інші засоби, є все, крема, маски, патчі, емульсії, сироватки, санскрін, тонери, умивалка, ензімна пудра і тп. Сироватки іноді купую Ordinary, але корейські частіше + масаж вдома, ролік та гуаша щодня зранку і ввечорі.
А шо сталося?• 17 апреля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Автор, а що з цього у вас є?
Трохи дивна тема для 40+
Ну вот в защиту автора напишу
Если вам нечего посоветовать, почему бы просто не проигнорировать?
Мне тоже 40, и раньше не было необходимости, так как все прекрасно, но у кого то процессы старения раньше начинаются у кого то позже
Все бывает в первый раз, независимо от возраста, будьте добрее
Ловлю капці• 17 апреля 2023
Ответ дляЗнову Я
Зовсім недовго. Всі позиції. Але результат помітний.
Але мені нема з чим порівнювати, бо іншими ще не користувалась.