Форточка• 17 апреля 2023
Якщо запитати у чоловіка, хто я для нього?
Просто, я хочу розставити всі точки. Це запитання доречне від жіночої статі?
Коленная ложечка• 17 апреля 2023
Я запитувала. Отримала відповідь, шо я кохана жіночка для нього. Нічого такого в цьому питанні його не здивувало)
Неодружені ще були тоді
ЯспАкойнаЯ• 17 апреля 2023
Ні, я ніколи таке не запитую.
Як правило, чоловіки, які мене таке запитують, ´душать´ своєю увагою, і я їх швидко блокую 🤷
Анонимарик• 17 апреля 2023
Краще тут запитайте.
Тут 90% свято переконані що штамп в паспорті це патент на володіння чоловіком, тобто ви його володарка якщо офіційно в шлюбі і ніхто якщо не офційно
Форточка
• 17 апреля 2023
Я просто, хочу зрозуміти, чи у нас дружба, чи вметаки я йому подобаюся. У нас особливі відносини, довго писати.
Коленная ложечка• 17 апреля 2023
Ответ дляФорточка
То питайте звісно)
Борода• 17 апреля 2023
Ответ дляФорточка
Тогда лучше по прямой поговорить в самом деле
вАлнуюся сильнА• 17 апреля 2023
Но по факту такие вопросы мужчин раздражают. Они обычно демонстрируют свое отношение поступками. Поговорить, пофилософствовать и порефлексировать над ответами - обычно наша епархия.
Крем для арбуза• 17 апреля 2023
Подобные вопросы с одной стороны раздражают, особенно,если мужчина настроен на легкие отношения. С другой стороны, если для вас это важно, спросите, я за то, чтобы спросить и услышать, пусть даже не то, что хотелось бы слышать, чем мучать себя догадками.
Форточка
• 17 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Дякую, я знідна на 100%. А то думки всю душу вимотують.
Снежнакомка• 17 апреля 2023
я не вірю, що ви не знаєте). просто відповідь вас не влаштовує. і ви надієтесь, що це не так, і він відповість щось гідне. але, автор, буде тільки боляче. зато всі крапки
Кринжова баба• 17 апреля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Для жінок доречне. Чоловіків такі питання приводить в бешенство
Ви не повірити, но є і адекватні чоловіки, які реагують спокійно і охоче самі кажуть, хто жінка для нього. Вважаю, що чоловік який приходить у ’ бєшенство’ сама настояща істеричка.
Кринжова баба• 17 апреля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Кожна жінка відчуває, як до неї ставиться чоловік. А коли щось не влаштовує і бачить, що діло лайно і її не люблять, хоче опроверження від чоловіка, що це не так. Ось і автор хоче від чоловіка почути, що вона помилилась і єдина кохана. На жаль, це питання у жінки виникає, коли все не дуже гарно.
Червона калина• 17 апреля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Неодружені ще були тоді
не одружені - це інше!!!))
Червона калина• 17 апреля 2023
Ответ дляФорточка
Запитайте себе! Ви 100% знаєте відповідь. Тільки будьте перед собою чесною.
Не раджу питати. Краще йому внушити ту думку, яку б ви хотіли від нього))) І це реально!