Попихтю та й годі• 17 апреля 2023
Хто юзає утюжок stempod? Ви користуєтеся їхньою серією захисту для волосся?
Попихтю та й годі
• 17 апреля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Ні . Але утюжок найкращий.
П.С. Заливайте тільки дистильовану воду
Я знаю, дякую, так і роблю. Але мені здається, що волосся якесь тускле. Але я пофарбувалася одночасно з початком користування утюжка. Можливо фарба така собі
Чумачечая_• 17 апреля 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Я користуюся кератиновим спреем , Вій йде з захистом і відновлення
Вічний двигун• 17 апреля 2023
Нет, не использую. Я пользуюсь профессиональной косметикой и термозащитой.
Попихтю та й годі
• 17 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
Який термозахист використовуєте?
Покорительная• 17 апреля 2023
Я пользуюсь и утюгом, и молочком
Мне нравится всё, без молочка не пробовала вытягивать, поэтому не подскажу