бЭйбА• 17 апреля 2023
Хороший отец это какой? с чем бы вы не смогли смирится?
nabludatel• 17 апреля 2023
З відсутністю уваги до дитини.
Зараз борюся з цим.
Мій чоловік багато часу проводить з батьками: після роботи заїзжає до них, на вихідних допомагає їм. На дочку часу залишається мало.
Поставила улььиматум: або він перерозподіляє час, або розлучаємося.
Зараз борюся з цим.
Радостина• 17 апреля 2023
Ні з чим поганим не змирюсь. Що тут думати. В мене чоловік ідеальний батько. Він як для доньки, так і для сина найкращий друг. Вони мабудь і люблять його більше)) Хоча немає вседозвлленності, навпаки є правила, які батько поставив, і діти виконюють. Але ж діти відчувають, що вони самі самі для батька, і він їм допоможе, захистить, порадить.
Радостина• 17 апреля 2023
Ответ дляnabludatel
З відсутністю уваги до дитини.
Зараз борюся з цим.
А ще можна щоб доньку брав до батьків з собою. Теж разом проведуть час.
nabludatel• 17 апреля 2023
Ответ дляРадостина
Батьки не хочуть бачити внучку.
nabludatel• 17 апреля 2023
Ответ дляМасіус
Внучка нагуляна від іншого
Не смішно.
Просто батьки чоловіки егоїсти.
Аноним с кешбеком• 17 апреля 2023
Я теж думала, що те і те не вибачу.
А результат - йому посрати що я не хочу терпіти. Він може дутись, а дитина плаче, бо не знає чому він так. Пояснити неможливо, зробити теж нічого я не можу.
Мої батьки все життя мені казали щоб закрила рота, бо з двома дітьми чоловік потрібен. Донька плаче за татом...
Спочатку сильно діти хворіли, тепер я ніяка😔
Просрала життя, тепер терплю
Нікому терпіти не раджу!
Просрала життя, тепер терплю
Нікому терпіти не раджу!