Тектологиня 80lv• 17 апреля 2023
Сонцезахисний крем
Дівчата, маю світлу шкіру, місцями видно судинні зірочки. Вибираю сонцезахисний крем для обличчя. Зовсім в них не розуміюсь, по відгукам читаю що багато з них жирні та мають нелегку текстуру. Що можете порадити? Бюджетний варіант, не за тисячі будь-ласка.
Можливо маєте також досвід користування тональних кремів чи основ з spf, буду дуже вдячна за поради.
Настасья Пицун• 17 апреля 2023
Якщо шукаєте бюджетний варіант, я б вибирала серед аптечної космацевтикм за типом шкіри.
Попихтю та й годі• 17 апреля 2023
У мене Holly Land з матуючим ефектом, СПФ 30. Дуже подобається. Ціна— 999 гривень.
Також він є з СПФ 50.
Крем для арбуза• 17 апреля 2023
У мене Урьяж, з серії для жирної та проблемної шкіри, мені підходить.
Тектологиня 80lv
• 17 апреля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ла Рош не жирный, белая баночка с оранжевым рисунком спф50
Це суто зволожуючий для обличчя? Дякую!
Тектологиня 80lv
• 17 апреля 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Також він є з СПФ 50.
Дякую вам! Це я так розумію з відтінком? Він один чи можна обирати як тональний?
Замулена ріка• 17 апреля 2023
Смотрите в сторону корейских. Они в подавляющем большинстве на современных хим фильтрах
Попихтю та й годі• 17 апреля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Він з відтінком. Як легкий тональний. Тобто, два в одному.