Вишнёвая Леди• 17 апреля 2023
Немає овуляції
Знаходжусь на етапі планування. З січня місяця маю трабли зі здоров´ям: то бхб , то фолікулярна кіста яєчника ( з затримкою місячних 20 днів ) , тепер от середина циклу овуляції нема ( я її зазвичай відчуваю ) а тут і тести на овуляцію показують, що немає , і виділення не овуляційні...
Як часто можуть бути ановуляторні цикли взагалі?і чи варто вже бити на сполох?
Допоможіть знайти• 17 апреля 2023
А ви просто чекаєте? Що лікар каже? Всі ці речі не на порожньому місці виникають і це явно не стандартна ситуація.
Зрадорозганячка• 17 апреля 2023
Ну, несколько циклов в году ановуляторные, это нормально, в среднем год нужен для беременности.
Забула що?• 17 апреля 2023
На УЗИ сходите, если переживаете и дорог каждый месяц, посмотрят специалисты.
Вишнёвая Леди
• 17 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Лікар каже , все буде добре - пий фемібіон, циклоденон і твоє від тебе нікуди не дінеться.
Лікар - профі. Краща в області .
Але... Певно ще схожу за консультацією до іншого.
Лікар - профі. Краща в області .
Вишнёвая Леди
• 18 апреля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
после бхб у меня было два цикла без овуляции
Дякую. Як далі справи пішли ? Щось робили , лікували чи само налагодилося?
Кракадэ• 18 апреля 2023
Вибачте, але профі лікарі не кажуть «твоє нікуди від тебе не дінеться». Є медична картина, треба вивчати. УЗД, аналізи і тп. Овуляції можна стимулювати, якщо своїх немає. Зверніться ще до когось.