Мафиозная• 17 апреля 2023
Девочки кто на диете, справляетесь или срываетесь?
120-120-120 (не худею)• 17 апреля 2023
не срываюсь, а периодически слегка грешу. Вот сейчас очень хочу семечек )) пойду возьму у сына
Oksana-f9a3• 17 апреля 2023
Взагалі не можу. Бо була все життя худа і їла що хотіла, тепер в 28 набрала пару кг і пробувала сісти на дієту хватило на два тижні це капець просто
Носки на подтяжках• 17 апреля 2023
Не срываюсь. Питаюсь вполне нормально, перестроилась на новый лад. Иногда позволяю себе немного лишнего, тогда больше нагрузки и на ужин кефир.
Крошка Енот• 17 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
бо мабуть їсте гречку з куркою, того і не витримуєте, а це неправильно
Oksana-f9a3• 17 апреля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Так, але я давно вже готую все на грилі без олії. Моя проблема солодке
Крошка Енот• 17 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
в новусі знайшла шоколад без цукру + солодке з відділу спортхарчування, мене виручає
Oksana-f9a3• 17 апреля 2023
Ответ дляКрошка Енот
О треба подивитися бо без солодкого аж погано стає
Проработник• 17 апреля 2023
Считайте калории и создавайте дефицит это намного приятнее диет и действует)
MAmaMartusi• 18 апреля 2023
Рахую калорії, не важко, не голодна. Не рахую калорії коли йду на якесь святкування чи в подорожах) на Пасху, наприклад, навіть не записувала, мабуть сама паска була б денною нормою вуглеводів😅
Без барбовала не разобраться• 18 апреля 2023
Сиджу на бжу і спокійно собі їм солодке, коли хочеться)