Нога на ногу• 15 ноября в 22:57

Сколько нужно потреблять калорий в день для поддержания веса?

По какой формуле считать? Мне 23 года, рост 165 вес 50 кг
Фуліганка• 15 ноября в 23:00
Откройте интернет ,там всё написано !
Патриоточка• 15 ноября в 23:04
Около 1800 калорий.
сладкий_ноябрь• 15 ноября в 23:05
Ответ дляПатриоточка
Около 1800 калорий.
Я з такою кількість калорій буду лише натирати
Хоча в мене вага така ж, а зріст більший
Патриоточка• 15 ноября в 23:05
Ответ длясладкий_ноябрь
Бред новомодный. Не, если вы целый день лежите, то возможно.
сладкий_ноябрь• 15 ноября в 23:08
Ответ дляПатриоточка
Для підтримки своєї ваги, я вживаю 1200 максимум. Якщо їм 1500+ я набираю вагу.
Ви можете мені зараз писати про брєд, але я ж живу не перший рік і краще знаю від якої кількості я починаю набирати
Патриоточка• 15 ноября в 23:10
Ответ длясладкий_ноябрь
Так хоть на тысячу ешьте - это ваши проблемы.
Но то, что вы пишите - это бред. Я не знаю на чем он основан. И разбираться в этом не хочу. Автор спросила - я ответила. Думаю, что почитать автор сама может на эту тему и вам советую этими заняться.
Галя-краля• 15 ноября в 23:13
Ответ длясладкий_ноябрь
Это вы себе убили метаболизм диетами
сладкий_ноябрь• 15 ноября в 23:17
Ответ дляГаля-краля
Это вы себе убили метаболизм диетами
Я ніколи не сиділа на дієтах.
Їм що хочу і коли хочу. Але певну кількість калорій
Галя-краля• 15 ноября в 23:26
Ответ длясладкий_ноябрь
Я ніколи не сиділа на дієтах.
Питаться на 1000-1200 ккал - это и есть сидеть на диете. Низкокалорийной. Скоро и от 1000 ккал начнет набираться вес.
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 00:11
Ответ дляГаля-краля
Їжа сьогодні.
Сніданок 2 яйця + помідори чері з козиним сиром, оливковим, 1,5 стакана апельсинового сокуЦе десь 300-350калорій в сумі
Обід : суп пере з броколі і кабачка з вершками 18%, запечений лосось з овочами + два куска хурми і кусок пирога з грушею і сиром брі, це десь приблизно 500
Перекус - творог з чорницею і чай з обліпихою це 200 максимум
Вечеря - рис з овочами, кусок грудинки і пиво безалкогольне теж 200-250

До дієти мені далеко. Так, я не їм відрами, мені вже за 40, займаюсь спортом постійно.
Галя-краля• 16 ноября в 00:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Їжа сьогодні.

Себя убеждаете? 1000-1200 ккал - это ниже базового обмена, а если еще и спортом занимаетесь - это вообще мизер. У вас убит метаболизм, а вы себя продолжайте убеждать дальше. У здоровых людей, да еще и занимающихся спортом регулярно, и на 1800 ккал вес не набирается.
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 00:30
Ответ дляГаля-краля
😂😂😂
Це ви себе переконуєте в цьому, а в мене все ок. Як зі здоровʼям, так і з фізичним станом тіла.
Галя-краля• 16 ноября в 00:33
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂
Пока. Пока. Вы сами написали, что от 1500 уже набираете вес, скоро начнете на 1200 набирать. Ну и для организма постоянные дефициты не проходят даром.
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 00:36
Ответ дляГаля-краля
За мене не хвилюйтеся. Я 27 років в одній вазі, виключення це дві вагітності. Тазиками їсти не вмію, калорії не рахую давно, так як інтуїтивно розумію і скільки я їм.
А ви можете й далі писати мені різні неприємності, це абсолютно ні на що не вплине, але може вам полегшає :)
автор Нога на ногу • 16 ноября в 01:21
Ответ дляГаля-краля
Я худела на 1000-1200..
Крошечка-хаврошечка• 16 ноября в 03:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Їжа сьогодні.

Ну то як ви не рахуєте, то і не вводіть в оману інших. Бо хтось повірить і теж почне їсти на тисячу, от тільки не уявну.
2 яйца це приблизно 150 ккал, сік ще не менш 100, масло ще десь 50, сир і помідори ну десь 100. Тобто реально біля 400.
Овочі з вершками мінімум 100, лосось 300, пиріг мінімум 200, овочі і хурма ще десь 100.
Реально 600.
Творог залежить від жирності, звісно, і чи є в чаї цукор, але так, в 200 можна вписати.
Окей, ще 200.
Вечеря рис з овочами 200, шматок філе ще 150, пиво ще десь 100.
Десь 450.
Тобто виходить вже 1650 ккал. Ну можу допустити, що якщо вже зовсім там гомеопатично м´ясо, сир, рибу та рис їли, в суммі десь 1500 буде.
Хоча враховуючи зріст і спорт, то на такому калоражі протриматись буде м´яко кажучи, складно. Тож думаю їсте ви не гомеопатично і там 1800-2000 взагалі є і це нормальний денний калораж.
Пишу вірші, дорого• 16 ноября в 03:43
Ответ длясладкий_ноябрь
Їжа сьогодні.

Вот именно, что где-то. А там может быть и больше.))
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 10:44
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Реально 600.
Окей, ще 200.
Десь 450.
Ну які 400? Яйця так 150 приблизно, фреш апельсиновий буде менше 100, помідори чері було штучок 5, оливкової один пшик, а не півлітра. Ви просто міряєте по собі порції, а вони в мене не великі.
І далі по списку. Чому запечений лосось 300? І пиріг 200? Бо вам так хочеться? Чи ви вам просто хочеться, щоб це було не 1200 а 2000?
Я прекрасно розуміюсь в кількості калорій так як декілька років займалась здоровим харчуванням та розумію скільки і який продукт в якому поєднанні та приготуванні має калорійність. Мені не потрібно бігати з вагою і важити та рахувати. Я в одній вазі все життя, це говорить про те, що я вмію їсти так, аби це було корисно для організму. Аналізи теж здаю раз на рік, ттт вони ідеальні.
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 10:45
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не є там більше, може навіть бути менше.
Тому що порції не великі в мене, я не їм тазіками.
Пишу вірші, дорого• 16 ноября в 11:44
Ответ длясладкий_ноябрь
Тазиками бы за 5000 зашкаливало.))
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 11:47
Ответ дляПишу вірші, дорого
Тазиками бы за 5000 зашкаливало.))
Ну звісно.
А в мене маленькі порції, тому й калорій теж не багато.
Пишу вірші, дорого• 16 ноября в 11:51
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну звісно.
В районе 2000.))
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 12:05
Ответ дляПишу вірші, дорого
В районе 2000.))
Ви ж розумієте, що все залежить від розміру порції?
Чи вам просто хочеться, щоб там було 2000?
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 19:44
Ответ дляПишу вірші, дорого
В районе 2000.))
Спеціально для вас сьогодні фоткала все, що їла :))))
Ха-ха
Чекайте через пару годин, бо ще не вечеряла 😂😂😂😂
Пишу вірші, дорого• 16 ноября в 20:05
Ответ длясладкий_ноябрь
Ха-ха
Я уже и забыла про эту тему))
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 20:08
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я уже и забыла про эту тему))
Я вам не дам про це забути до вечора 😂😂😂😂
Пишу вірші, дорого• 16 ноября в 20:09
Ответ длясладкий_ноябрь
У нас подготовка к переезду в самом разгаре, так что...
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 20:09
Ответ дляПишу вірші, дорого
Погано готуєтеся :)))
сладкий_ноябрь• 17 ноября в 19:07
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я знаю, ви чекали :₽)
сладкий_ноябрь• 17 ноября в 20:07
Ответ дляПишу вірші, дорого
Сніданок,
Обід
Перекус
Вечеря.
Рахувати разом будемо? :))