Благоуханочка• сегодня в 06:28
мені дуже соромно,
але спитаю - дівчата, як перестати жерти вночі?
Зашити рота або заклеїти його скотчем не вийде/не допоможе.
Можете виливати жовч, якщо це допоможе
Хома з пастою• 1 час назад
Як на мене ваш апетит залежить ще й від наповнення холодильника, ви ж не просто фізично голодні і пʼєте кефір на ніч, їсте салат чи курячу грудку відварену, вам конкретно хочеться чогось шкідливого (воно ж типу смачніше). Якщо самі живете, то перестаньте купувати ковбаски, піцу..
В мене на фоні стресу теж розвинулося неконтрольоване споживання всякого Г і не Г, прямо з 18 +- навалюю, як дурна (хоча протягом дня нормально - не переїдаю, намагаюся їсти правильну їжу).
Для себе поки не зрозуміла, як з цим боротися, але емоційно постійно живу з почуттям провини, бо за останній рік наїла кілограми і ніяк не можу взяти себе в руки ((
В захваті від людей, які мають достатньо сили волі щодо обмежень в їжі та заняттях спортом, бо спорт я теж закинула ((
Благоуханочка
• 56 минут назад
Ответ дляМэри Попкинс
Настругайте себе бадью салата, отварите хека и жрите сколько душе угодно.
І не буде вночі соромно?
Благоуханочка
• 54 минуты назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Теория про не жрть ночью устарела. Если организм требует- жрите. Ничего не случиться. Хорошо будете спать. Именно жрать, а не обжираться. Просто небольшой перекус.
Мій організм, мабуть, може круглодобово жрать. Зараза.
Благоуханочка
• 51 минуту назад
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Хочешь жрать - попей воды. Лучше пока не придумали.
Ну а по теме. Попробуйте есть капусту, морковку, буряк. Или что вы там не особо любите? Есть же продукты, которые не заходят. Я, вот пшено ни в каком виде не ем. Ну и вы себе такое на ночь бери есть. Много не съедите и может отвыкнете делать просмотры холодильнику ночью.
Шо я не люблю? З української кухні все люблю.
Хіба шо дійсно зварити якоїсь каші без солі і масла...
Помаранчова душа• 51 минуту назад
Щоби не їсти вночі, потрібно нормально харчуватися вдееь. А не за день нічого не їи, тільки перекушую 15 разів, а вночі вже нема сечі терпіти ці пекельні борошна. :)
Благоуханочка
• 50 минут назад
Ответ дляsvetolino
Полюбите себя. Ешьте на здоровье.♥️
Та люблю. І їм..
Благоуханочка
• 50 минут назад
Ответ дляПечальки.нет
У вас є зайва вага?
З роками накопичилась
Благоуханочка
• 46 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Нажаль, зараз живу не одна.
Дійсно, коли була одна, то холодильник був забитий водою. І не тягнуло мене до нього вночі.
Спорт мене давно закинув, бо не з моїми ногами ним займатися. А сили волі не вистачає.
Благоуханочка
• 45 минут назад
Ответ дляПомаранчова душа
Ото ж...
Масяня Я• 37 минут назад
Ответ дляБлагоуханочка
не засну, доки не пожру.
Жрите кефир, яблоки, цветную капусту
Самохвалова• 35 минут назад
Ответ дляБлагоуханочка
не засну, доки не пожру.
Чаёк со снотворным в помощь...)
Дама с собачкой• 27 минут назад
Ответ дляБлагоуханочка
та я б не сказала, що білків не вистачає..
і на ніч ковбаску жую. Яблучко не допомогає
Правильно вам про білок написали, саме тому ви ковбасу їсти на ніч, щоб дібрати
Колгоспниця• 11 минут назад
Ответ дляБлагоуханочка
не засну, доки не пожру.
Значит не набираете калорий за день. Завтра обед сытный?
Мона Лиза• 9 минут назад
Ответ дляБлагоуханочка
не засну, доки не пожру.
Їжте до 20 години. Перед сном попийте чаю.