Благоуханочка• 11 декабря 2025
мені дуже соромно,
але спитаю - дівчата, як перестати жерти вночі?
Зашити рота або заклеїти його скотчем не вийде/не допоможе.
Можете виливати жовч, якщо це допоможе
Хома з пастою• 11 декабря 2025
Як на мене ваш апетит залежить ще й від наповнення холодильника, ви ж не просто фізично голодні і пʼєте кефір на ніч, їсте салат чи курячу грудку відварену, вам конкретно хочеться чогось шкідливого (воно ж типу смачніше). Якщо самі живете, то перестаньте купувати ковбаски, піцу..
В мене на фоні стресу теж розвинулося неконтрольоване споживання всякого Г і не Г, прямо з 18 +- навалюю, як дурна (хоча протягом дня нормально - не переїдаю, намагаюся їсти правильну їжу).
Для себе поки не зрозуміла, як з цим боротися, але емоційно постійно живу з почуттям провини, бо за останній рік наїла кілограми і ніяк не можу взяти себе в руки ((
В захваті від людей, які мають достатньо сили волі щодо обмежень в їжі та заняттях спортом, бо спорт я теж закинула ((
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Настругайте себе бадью салата, отварите хека и жрите сколько душе угодно.
І не буде вночі соромно?
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Теория про не жрть ночью устарела. Если организм требует- жрите. Ничего не случиться. Хорошо будете спать. Именно жрать, а не обжираться. Просто небольшой перекус.
Мій організм, мабуть, може круглодобово жрать. Зараза.
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Хочешь жрать - попей воды. Лучше пока не придумали.
Ну а по теме. Попробуйте есть капусту, морковку, буряк. Или что вы там не особо любите? Есть же продукты, которые не заходят. Я, вот пшено ни в каком виде не ем. Ну и вы себе такое на ночь бери есть. Много не съедите и может отвыкнете делать просмотры холодильнику ночью.
Шо я не люблю? З української кухні все люблю.
Хіба шо дійсно зварити якоїсь каші без солі і масла...
Помаранчова душа• 11 декабря 2025
Щоби не їсти вночі, потрібно нормально харчуватися вдееь. А не за день нічого не їи, тільки перекушую 15 разів, а вночі вже нема сечі терпіти ці пекельні борошна. :)
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляsvetolino
Полюбите себя. Ешьте на здоровье.♥️
Та люблю. І їм..
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляПечальки.нет
У вас є зайва вага?
З роками накопичилась
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляХома з пастою
Нажаль, зараз живу не одна.
Дійсно, коли була одна, то холодильник був забитий водою. І не тягнуло мене до нього вночі.
Спорт мене давно закинув, бо не з моїми ногами ним займатися. А сили волі не вистачає.
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Ото ж...
Масяня Я• 11 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
не засну, доки не пожру.
Жрите кефир, яблоки, цветную капусту
Самохвалова• 11 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
не засну, доки не пожру.
Чаёк со снотворным в помощь...)
Дама с собачкой• 11 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
та я б не сказала, що білків не вистачає..
і на ніч ковбаску жую. Яблучко не допомогає
Правильно вам про білок написали, саме тому ви ковбасу їсти на ніч, щоб дібрати
Колгоспниця• 11 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
не засну, доки не пожру.
Значит не набираете калорий за день. Завтра обед сытный?
Мона Лиза• 11 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
не засну, доки не пожру.
Їжте до 20 години. Перед сном попийте чаю.
Танго утрьох• 11 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
шо, ось так прийти і сказати - вилікуйте мене від нічного обжора?
Ви у нього не будете перша
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляМасяня Я
Жрите кефир, яблоки, цветную капусту
Хіба це їжа
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляСамохвалова
Чаёк со снотворным в помощь...)
Ніколи не приймала снодійне, аж страшно
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляКолгоспниця
Нормальні
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляМона Лиза
Та намагалась після 18 не їсти.
Їм після 21.
Самохвалова• 11 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Ніколи не приймала снодійне, аж страшно
Инструкцию изучите просто.
А так да, препарат оброс мифами ))
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляТанго утрьох
К врачу сходить за саксендой и успокоительное попейте
Ось тільки таке знайшла
Воно?
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляМасяня Я
Или растите жопу
Я ж не питаю, шо мені ростити...
Масяня Я• 11 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Я ж не питаю, шо мені ростити...
В чем тогда ваша проблема, жрите себе дальше.
Благоуханочка
• 11 декабря 2025
Ответ дляМасяня Я
Та все! Немає проблеми! Сьогодні всі дівчатка добрі. Тож мені можна жерти вночі (нічна жриця), вдень (денна жриця), тобто цілодобово - верховна жриця. Майже багіня.