Донька подруги• 17 апреля 2023
Из Польщи в Грецию на 2 недели на авто
Девочки, хотим поехать с детьми летом на море конец июня-начало июля, сначала планировали Хорватию, т.к. ближе всего ехать на машине, но почитала отзывы, что вода может быть прохладной, поэтому отказались (и от Черногории по той же причине).
Сейчас рассматриваю Грецию Халкидики, буду рада каким-то советам и личным отзывам как по отдыху в самой Греции, так и по дороге из Польши. По карте показывает время в пути 21 час, мы с собакой и детьми, нужно планировать промежуточные ночёвки туда и обратно, может порекомендуете, где их можно сделать, какие-то интересные места (карту маршрута прилагаю)? В общем, буду рада любым комментариям на тему Греции и дороги. И фото ваших пляжей)
Упругая попка• 17 апреля 2023
Ответ дляO-Yumi
Я в тех краях была только в Марина ди Равена. Если любите протяженные песчаные пляжи — понравится. И покататься можно по окрестностям: Равенна, Римини, Сан-Марино...
Дякую
ВерСаСе• 17 апреля 2023
Есть еще вопрос бюджета.
Хорватия ближе, но скорее всего будет прилично дороже.
Сейчас смотрела Риеку - начало мая от 80 евро. 2+1+собака
Донька подруги
• 17 апреля 2023
Ответ дляO-Yumi
А можно же еще в Италию? На Адриатику. Тоже неплохой вариант
а куда именно посоветуете? Италию не рассматривала ещё. где вам больше нравится - там или в Хорватии и почему? вода, как я понимаю, будет практически одинаковой температуры и там, и там?
Донька подруги
• 17 апреля 2023
Ответ дляУпругая попка
Автор,дякую я теж хотіла машиною в Грецію,по вашій темі зрозуміла,що погана ідея
так, я вже збиралась житло бронювати. будинок, з трьох балконів якого вид на море
Ужгород• 17 апреля 2023
Автор, ми майже таким маршрутом їздили два рази в Грецію. Тільки ми з України на Будапешт, там ночували, а далі за день заїжджали в Грецію. Там майже все автобан, було декілька ділянок зі звичайною дорогою, але поряд він був майже побудований.
Сербія найдовша по часу, гори вже ближче до кордону з Македонією.
Македонія займала годину часу, все автобан.
Ну і Греція, там чудово. Ми відпочивали в Калітеа, це теж на Касандрі, трішки вище Пефкохорі. Були в червні, вода була дуже тепла.
В Хорватії я також була на початку липня, мені вода була значно холодніша.
ВерСаСе• 17 апреля 2023
Мне когда-то хвалили Милано Мариттима.
Сейчас посмотрела цены и поняла, почему одноклассница, живущая в пригороде Милана, отдыхает на Ситонии 😊
У них тоже 2+2 и собака
Донька подруги
• 17 апреля 2023
Ответ дляУжгород
ну от я і на роздоріжжі
чесно кажучи, серце в мене лежить до Греції, але дорога важча, довша і дорожча.
і ще, може я взагалі нікуди не можу їхати, а я тут напланувала вже
. у дітей ще немає закордонних паспортів, тільки замовили в кінці березня, можуть і не зробити до червня. це ж можуть перевіряти документи на кордонах? ще й на укр номерах.
Донька подруги
• 17 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Мне когда-то хвалили Милано Мариттима.
У них тоже 2+2 и собака
у нас 2+3 и собака)
Ужгород• 17 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
ну от я і на роздоріжжі
Кордон обов´язково буде і в Сербії, і в Македонії, і в Греції. Без паспортів ніяк.
Ужгород• 17 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
ну от я і на роздоріжжі
Якщо не впевнені по паспортах, що встигнуть зробити, то краще дійсно Хорватію. Вони з січня місяця в шенгені, там кордонів немає, достатньо буде вашої візи тимчасового захисту.
Донька подруги
• 17 апреля 2023
Ответ дляУжгород
я зрозуміла, треба переносити плани. щось я зовсім вже - забула про документи))
Ужгород• 17 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
Мрії про море вони такі) Забуваєш про все
Донька подруги
• 17 апреля 2023
Ответ дляУжгород
боже, це точно. як же хочеться, я так люблю море. і діти декілька років не були на морі.
Упругая попка• 18 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
Ну і якщо ж ви біженці,то дітям ще пол ська дія потрібна,крім загранпаспортів,і вам теж дія і загранпаспорт
Донька подруги
• 18 апреля 2023
Ответ дляУпругая попка
навіть для Хорватії потрібна Дія ПЛ? у мене є, а дітям буду робити, коли паспорти отримають.
Упругая попка• 18 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
Для подорожей в зону Шенгена,дітям теж потрібна дія. Документи можуть перевірити в любий час,тим паче ви їдете машиною, через декілька країн.
Донька подруги
• 18 апреля 2023
Ответ дляУпругая попка
зрозуміла, дякую.