Тушьмушьнюшь• 18 апреля 2023

Хто перейшов на українську мову та в кого домашні тварини, вони вже вивчили мову?

Вже розуміють що ви їм кажете? Чи ви до них російською?
Не худа ні разу• 18 апреля 2023
Тварини шибко адаптуються, моя кошка польску розуміє))

автор Тушьмушьнюшь • 18 апреля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Моя собачка поки не завжди розуміє що я їй кажу українською, не поліглот вона))
Зупка_цем• 18 апреля 2023
Мій Йорк був білінгвальний. у нас бабуся українською спілкувалася.
ЭмчЭндЭм• 18 апреля 2023
Ні, і собаки видають господарів)))
Я можу безкінечно казати поруч, але тільки після рядом вона буде йти біля мене.
І так у багатьох)
Крим мій• 18 апреля 2023
автор, все оценили ваш троллинг по мотивам переименования улиц, зачтено
булоТАЙминуло• 18 апреля 2023
Я вам скажу більше, кішка наших сусідів німців перейшла на українську вивчила ім´я,яким ми їх називаєм. Її звуть Анна Марія, а ми її називаєм Каца-відзиваєиься і українську розуміє, особливо коли просить щось смачненьке:)(
Блакитна устриця• 18 апреля 2023
Мы с котом мявкаем.
Говорю-балакаю• 18 апреля 2023
У меня кошка с рождения понимала 2 языка, украинский и русский))
Котики-муркотики• 18 апреля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Они по интонации понимают. Язык они не распознают.

Зоряний Шлях• 18 апреля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ні, і собаки видають господарів)))
І так у багатьох)
це прям як діти рузьких у Європі зараз ті що давно там живуть ))) дорослі між собою або з дитиною англ або німецькою або іспанською ( залежно від країни) на умнякє
але тут дитина та ’мааааам ... мааааам.... а че .... ? ’
Вапщета• 18 апреля 2023
Скільки б я не казала поруч фіг вона мене слухає. А на зрадницьке рядом аж бігом реагує. Сидіти , лежати ,дай лапу , повзти і. д. Норм, а от рядом і ко мне тільки російською 🥴
Леди_в_ночи• 18 апреля 2023
кацапы уже эту тему обсосали. теперь тут пришли обсасывать?
Зрадорозганячка• 18 апреля 2023
😂 я на суржике если шо
Моя кошка знает что означает Їсти
Щира українка• 18 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Если это объявление правда, то это дно.
Леди_в_ночи• 18 апреля 2023
Ответ дляЩира українка
Если это объявление правда, то это дно.
это троллинг и фейк. пища для Соловьёва и его шоу. лишний повод показать какие мы тут плохие.
рукиЖимолости• 18 апреля 2023
Він скотиняка гарно матерний розуміє, особливо коли насце під двері
Жена сантехника• 18 апреля 2023
З моменту отримання німецького паспорту домашньої тварини, собака почала розуміти команди німецькою
Лялькодзьоб• 18 апреля 2023
Моя собака уже в почтенном возрасте и полностью русскоязычная. Некоторые команды на украинском выполняет, распознаёт интонацию, но поруч вместо рядом у нас никак не идёт(
Две соседские собаки, коренные львовянки, постоянно на неё бросаются, недавно даже ухо надорвали. В семье грустно шутим о притеснении русскоговорящих собак.
автор Тушьмушьнюшь • 18 апреля 2023
Ответ дляКрим мій
Какой бред... Расслабьтесь, вы сильно новостями увлеклись и подозрениями.
Вопрос мой вполне адекватный, тк у меня собака и я говорю с ней уже на украинском.

Теща дочки• 18 апреля 2023
Мій лабр поліглот. Кличку ’Дурбелик мамин’ він знав з народження. Команду ’їсти’ розуміє на всіх мовах. Хропіти почав з німецьким акцентом. З ’рядом’ ще проблематично, він прикидається, що на жодній мові її не розуміє.
Танго утрьох• 18 апреля 2023
нiхто не переходив, людина продовжуватиме спiлкуватися на мовiна якiв выиросла
Танго утрьох• 18 апреля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Дуб береза• 18 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
К тому и идёт. Не патриотичная собака.
Пффф 100%• 18 апреля 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Не вірю. Мій знає валер´янка, якою б інтонацією я це не сказала.
Тишком_нишком• 18 апреля 2023
Мій хом´як все чудово розуміє, дивимося разом мультики, він навіть сміється з жартів
Мию чакри щоденно• 18 апреля 2023
Ответ дляЩира українка
Если это объявление правда, то это дно.
Сколько война идет, а вы еще не научились рашкинские вбросы видеть? Вы серьезно?
Щира українка• 18 апреля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Да.
Мию чакри щоденно• 18 апреля 2023
Ответ дляЩира українка
Да.
Тогда именно на вас и на таких как вы и расчитана вся их пропаганда.
Учитесь фильтровать.
Тут же белыми нитками шито, и даже фото собани такое жалостливое, чтоб зацепить.