дівчата, дуже прошу допомоги. Можливо в кого є можливість дати рецепт на вентолін і будесонід і ще на деякі ліки.
У дитини астма, ми насьогодні в Україні, мені можуть передати ліки, але потрібні рецепти в аптеку.
І скільки по часу діють рецепти? Чи можна користуватись одним рецептом декілька раз?
вдячна
Ответ дляZoji
Автор, з вашого посту важко зрозуміти що конкретно вам потрібно. Ви наразі в Україні? А рецепт залишили у Польщі? То йдіть в аптеку і купіть все, що потрібно. Продадуть напевно без рецепта. Або замовте онлайн з доставкою
потрібно ліки на курс в 3 місяці. це значна сума, в Польщі є люди. котрі мені можуть купити, тому шукаю людину , хто може наптсати рецепт
Ответ дляmilawwwka
В Украине это всё можно купить без рецепта
я єто понимаю, но есть обстоятельства финансовые , что мне могут купить и передать. очень большой список лекарств.
Ответ дляиркин
Ви можете піти до лікаря в Україні і самі взяти рецепт
есть, но он в Польше не действует
Ответ дляAleksandrita
есть, но он в Польше не действует
Тоді вам би дуже допомогло, якби ви в темі і старпості написали так, щоб можна було хоч щось зрозуміти.
Дівчата в Польщі!
Хто може мені допомогти і в Польщі взяти рецепт на ліки ... та ... і передати моїм знайомим?
Але я собі слабо уявляю, як це буде аиглядати.
Легше знайомим передати вам гроші.
Хоча я колись мамі шукала ліки, мої знайомі з Польщі пропонували мені по укр.рецепту купити, щоб назва латинською була написана + печатка. Але мені потім без рецепта в Туреччині купили.
Дівчата в Польщі!
Легше знайомим передати вам гроші.
Ответ дляиркин
Дівчата в Польщі!
Легше знайомим передати вам гроші.
Дівчата в Польщі!
Легше знайомим передати вам гроші.
дякую велисезне!!!
Ответ дляAleksandrita
В Польщі ліки дорожчі і рецепт дають тільки на 1 штуку, потім ще треба йти за рецептом.я так собі від гіпертонії брала.ще й лікар слідкує, чи був викуплений рецепт. Вам кажуть, що в Україні купіть.
Ответ дляВера15
зрозуміла, вдячна. Справа в іншому
Аноним Первый• 18 апреля 2023
Рецепти в Польщі на конкретну людину, інколи можуть звірити документи з рецептом і рецепт не багаторазовий. Якщо виписано на 60 таблеток, то більше не купите. І діч про чужий рецепт поюзати не пройде таке.