Голубка миру• 18 апреля 2023
Доллары старого образца. Что с ними будет?
Говорят перкстанут принимать?
Правда или нет.
Что делать, менять или нет?
Правда или нет.
Что делать, менять или нет?
Результат:
вже голосів:
26 (40.63%)
Ниже отв.
21 (32.81%)
Менять
17 (26.56%)
Не менять
Ластовиння• 18 апреля 2023
Ответ дляLydmila408
Брешуть ,як дишуть.
Просто обмінник -це магазин-купив продав.
$ -це товар.
При такому нагнітанні покупці прагнуть купити в першу чергу нову купюру,ось у них нові і в пріоритеті.
А 1996 року вони хочуть під шумок і під нагнітання ситуації купити ,як умога дешевше..
Навіщо платити більше,як люди понесуть в паніці і під мінус 20%.
$ -це товар.
мені не пропонували купівлю під мінус 20%. просто,не взяли і на питання:чому? так пояснили.