Стефанія• 18 апреля 2023

У дитини гноїться після золотих сережок вухо, що є краще від золота?

Одне вухо гноїлося - на рік зняли їх
Потім знову прокололи і знову те вухо почало гноїтися
Що не так? І саме одне - інше нормальне
автор Стефанія • 18 апреля 2023
Сережки різні кожного разу але золоті
Г@Л@В@ломка• 18 апреля 2023
в мене вже так 42 роки, не ношу ніякі
ВільнаНазавжди• 18 апреля 2023
Срібло. В мене теж реакція на золото.
автор Стефанія • 18 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
в мене вже так 42 роки, не ношу ніякі
Так ви не знаєте чому саме одне вухо таке капризне?
Фіфачка• 18 апреля 2023
У меня так было, промывала прокол и сережку.
автор Стефанія • 18 апреля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Срібло. В мене теж реакція на золото.
Оо я не задумувалася про срібло
Мені здавалося що найкраще лише золото
автор Стефанія • 18 апреля 2023
Ответ дляФіфачка
А чим ви промивали
Хлоргекседином?
ВільнаНазавжди• 18 апреля 2023
Ответ дляСтефанія
Оо я не задумувалася про срібло
Мені здавалося що найкраще лише золото
Я теж думала поки не зустрілася з такою реакцією
Г@Л@В@ломка• 18 апреля 2023
Ответ дляСтефанія
не знаю, в мене обидва. Правда, ліве - набагато гірше, там ззаду аж рубці((( Що цікаво, дірки не заросли, недавно перевіряла.
Все знаю від і до• 18 апреля 2023
Ответ дляСтефанія
Оо я не задумувалася про срібло
Мені здавалося що найкраще лише золото
Кололи гвоздиками из медсплава? Купите и серьги из медсплава.
автор Стефанія • 18 апреля 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Ага гвоздиками
Фіфачка• 18 апреля 2023
Ответ дляСтефанія
А чим ви промивали
Хлоргекседином?
Перекисью, прям серёжку макала и мокрую надевала.
ФруктЕщеТот• 18 апреля 2023
У меня тоже гноились,пока не начала носить из медицинского золота
Карусель-весель• 18 апреля 2023
Пробуйте другое золото, например есть жёлтое, красное, белое. Мне лично подошло жёлтое, на другие тоже тпк реагировала.
Карусель-весель• 18 апреля 2023
Чорнобаївка• 18 апреля 2023
У меня такая реакция была именно но желтое золото и некоторые сплавы. Серебро и белое золоту ношу без проблем, не снимая. Не знаю, почему так
Нетутешня• 18 апреля 2023
Спробуйте медсплав. Моїй дитині лише він підходить
автор Стефанія • 18 апреля 2023
Ось фото
Для драки• 18 апреля 2023
А можна на вуха нічого не чіпляти?
автор Стефанія • 18 апреля 2023
Ответ дляНетутешня
автор Стефанія • 18 апреля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ось це вушко
ЕлькиПальки• 18 апреля 2023
Банеоцин порошок
Все знаю від і до• 18 апреля 2023
Ответ дляСтефанія
Ага гвоздиками
Если было норм - рассмотрите серьги из медсплава ) я себе брала, и племяшке ) есть интересные ) я брала просто колечко, а с него камушек свисает. Вот еще детские есть
Замріяна• 18 апреля 2023
Ответ дляСтефанія
Ось фото
У вас алергія на сплав, не пам´ятаю точно на що. Підійде біле золото. В моєї дочки точно така ж ситуація була. Ну або медичне золото
автор Стефанія • 18 апреля 2023
Ответ дляЗамріяна
Дякую вам за пораду
Танго утрьох• 18 апреля 2023
Медичне золото наче не повинно, срібло. Здати алергопроби на метали
Радостина• 18 апреля 2023
Медзолото
Стрибну в гречку• 18 апреля 2023
А застібка завжди така? Я ,наприклад гвоздики носити не можу. Зразу болить і червоніє.
Спасу мир• 18 апреля 2023
У меня так в детстве было, страдала я жуть, ненавидела серьги и маму из- за них,не ношу и не хочу
Оченьценная• 18 апреля 2023
Я одевала советские петельки золотые,тк с золотыми пусетами начали гноиться.Когда полностью все зажило еще некоторое время носила дочка петельки,потом одели золотые другие,все норм.В одном ухе был нарыв,я пару раз приложила Левомеколь,потом настойкой календулы протягивала.Можно обработать и одеть те серьги медицинские,которыми прокалывали уши и обрабатывать/прокручивать до полного заживления и некоторое время после.