solnyhko• 18 апреля 2023

Останні новини і думка Черника та Невзорова, почитайте. Війна надовго?

Останні новини все ще шокують, хоча що ще вже може здивувати після року страшної війни...Але почула думку Петра Черника, відео в коментарях, що перемога остаточна можлива при умові розпаду росії на 25 і більше країн і, якщо до влади прийде умовна опозиція, і тоді,можливо,через декілька десятиліть.... (далі дивиться самі), скажу мене думка пана Петра шокує, але змушую себе з нею погодитись, бо прочитав думку Невзорова в ТГ на цю новину про росіян,які від знущання над українцями, відрізання голів, геніталій, розірвання дітей ( читайте самі) тільки " в восторге" і такі страшні новини тільки викличуть популярізацію таких утворень як чвк...У мене немає слів...
Результат:
вже голосів: 180
98 (54.44%) Да
82 (45.56%) Нет
brandomania• 18 апреля 2023
обовязково останнім часом тут раз на день в топі новина про те як все пропало, як все погано і надовго і тд

по темі - для перемоги чекати розпаду рашки не обовязково. є купа інших факторів через що це все може закінчитись швидше.
LudaSHS• 18 апреля 2023
Ответ дляammakat
Еще вчерашний брифинг Пентагона показательный, то есть не слишком оптимистичный:

🔹Ресурсы Вашингтона для военной помощи Киеву не безграничны

🔹Если США и соберутся поставлять истребители F-16 в Украину, то на это потребуется полтора года

🔹Истребители не помогут Киеву в весенних и летних наступлениях

🔹США обеспокоены тем, что Киев может нанести удары вглубь России

🔹Переговоры по Украине не неминуемы, бои могут идти еще несколько месяцев.
А весь брифинг ? Неа нету?
LudaSHS• 18 апреля 2023
Ответ дляbrandomania

Ну а как де без страждань на ночь. Як це заснути -не накатати пугалок?
PANTERA_KET• 18 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Вы,кстати, позавчера писали что будет массовый обстрел. И еще иам нагнетали, в какой то топоврй. Я просила ссылку на ваше. Но видимо то ’ казалось’
Это из Киева такие новости.. про 20е числа. Все на уровне обс у которой кто_то где то работает. Вы думаете я хочу и жду обстрелов???
От людей, что с Эрдоганом за руку здороваются слухи , что в сентябре уже будет все спокойно.
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2023
Ответ дляbrandomania

Нам взагалі давно пора перестати жити у векторі расеї , треба про саміх себе думати , гнія всередині країни повно , вичищати й вичищати !
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ботоферма працює , тут раша гроші не шкодує
LudaSHS• 18 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Я не знаю и думаю ваши люди тоже .
Вы там так активно утверждали...
Я например, не могу утверждать, даже со слов разных важных людей в Киеве.
Вы писали что вчера, или позавчера
А не 20, уже у вас 20?
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
А Ердогана оберуть ?
Павела• 18 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
’От людей, что с Эрдоганом за руку здороваются слухи , что в сентябре уже будет все спокойно’
Ви вже це тут писали раніше? Знайома фраза. І чим закінчиться?
Екатерина27• 18 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А ви все не їдите ?
А ви все чекаєте перемогу от-от? Вже вдруге яблуні зацвіли… що там ще було по прикметах?
ksusha1155• 18 апреля 2023
Ответ дляLilittt07
Если бы у плешивого было хоть немного ума , оно бы сказало, что цели обосрации выполнены и отползло .
Рашисты там верещат уже -нИ наша война , на нас не нападали , не пойдём .
Они бы схавали на ура , если бы пуйло дал приказ отползти .
Но этот чокнутый не унимается , даже понимая , что это конец раше
100%. Сьгодні вроді хуйло показово їздив в днр, видно справи дійсно дуже погані в них.
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Я не чекаю , я як могу наближаю !
Прикмети то від лукавого !
Україна переможе - це аксіома !
Павела• 18 апреля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ніхто не знає як буде і коли закінчиться. Просто є люди, які живуть в негативі, а є ті, які вірять у краще. Перші знайдуть какашку серед едемського саду, другі побачать позитив у купі гівна)
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2023
Ответ дляksusha1155
На Херсонщіну прилетів на віртольоті , карслон
ksusha1155• 18 апреля 2023
Ответ дляLilittt07
В нього задача така- рашку зруйнувати. На жаль, Україну втрутили в це((
PANTERA_KET• 18 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Я не знаю и думаю ваши люди тоже .
Вы там так активно утверждали...
Вы писали что вчера, или позавчера
А не 20, уже у вас 20?
Еще одни слухи хотите от активного волонтера Днепра. На 20е апреля прошлого года наши потери на Херсонском направлении 4000чел. Линия фронта медленнно ползет к Днепру. Тут тарологи/политологи ничего не знают с достоверностью 100% , это все варианты возможного развития событий. все часто идет не по плану.
Екатерина27• 18 апреля 2023
Ответ дляПавела
Так ніхто ж не заперечує факт перемоги України. Мова йде про сроки. А вони віттягуються, не на місяці, а на роки
PANTERA_KET• 18 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А Ердогана оберуть ?
Не слышала никаких сплетен на этот счет
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2023
Ответ дляksusha1155
В нього задача була срср відновити , а без України не вийде !
Тому тітаник затоне , расея то велетень на глиняних ногах
PANTERA_KET• 18 апреля 2023
Ответ дляПавела
Договорняком
LudaSHS• 18 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Да по мнению некоторых, Днепр возьмут еще с мая22 .все движутся
Иногда с волыни на одессу тоже
РойЛеля• 18 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Договорняком
Що не вернемо?
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Договорняком
Ну якщо вони підуть на свої болота , то ми згодні !
PANTERA_KET• 18 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Що не вернемо?
Больше ничего не говорили.
Rianalady• 18 апреля 2023
OMG, всьо пропало! Що з того, що хтось там висловлює свої припущення про тривалість війни? Це не має впливати на наш дух і віру в перемогу, хоча ніхто точно не знає скільки до неї йти. Чи якщо шлях до перемоги дуже довгий, то може й не треба боротись? В нас немає вибору, окрім як бути сильними, вірити в ЗСУ і всіляко їм допомагати. А паніка і песимізм якраз не допомагають
ksusha1155• 18 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Про 20 число це від гадалок з тіктоку, син сказав там нова пугалка- все буде погано, ікони кров´ю замироьочили, 20 число і тп.. лабуда не міняється
Павела• 18 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Що не вернемо?
Певно те, що буде окупованим на той час.
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2023
Ответ дляRianalady
Так , не можна цю війну нашім дітям й онукам залишати !
Допомогаємо ЗСУ , збираємо на дрони !
brandomania• 18 апреля 2023
Ответ дляLilittt07
отползти назад ни с чем это полное фиаско и конец для пуйла лично и тех кто у кормушки. точка невозврата когда можно было без последствий отползти пройдена. деду под сраку лет надо войти в историю, но может суициднется аки гитлер
Павела• 18 апреля 2023
Ответ дляksusha1155
Ой, десь зустрічала, як прихожани МП розказували, що як тільки останній монах з лаври вийде, то Київ під воду піде. Хто в курсі, вони вже забралися звідти чи ще ні?