Нематрьошка• 18 апреля 2023
СПФ на лето для сухой кожи лица с куперозом
Пожалуйста, посоветуйте, кожа - сухая, купероз, пигментация, нужен хороший спф с хорошим составом и защитой
НеВРотик• 19 апреля 2023
Ответ дляСиликоночка
фото
Для меня он плотный, как обыкновенный крем от солнца. Лицо блестит сильно после него.
Силиконочка• 19 апреля 2023
Ответ дляНеВРотик
Якщо для Вас цей крем ’плотний, то очевидно, ваша шкіра не суха.
Бо в мене суха шкіра і він мені ідеальний.
НеВРотик• 19 апреля 2023
Ответ дляСиликоночка
Комбінована шкіра, є сухі зони, купероз, розширенні пори.
А ще він якось сповзає в очі, не знаю як пояснити, та після нього весь час очі сльозяться в мене. І без гарного припудрення не могла з ним ходити. Те це тільки моє враження, можливо автору підійде.
ФсеСама• 23 апреля 2023
Попробуйте La Roche-Posay. Он лёгкий, можно под макияж, не оставляет следов, пленки и т.п.
Помогалочка• 05 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Мені всі спф сповзають і очам капець. Я навіть на лоб не наношу, але всеодно очі до вечора печуть
НеВРотик• 05 мая 2023
Ответ дляПомогалочка
От блін, то я не одна така)