Чи можна гуляти в Березовім гаї? Чи працюють санаторії?
Влітку жили там два роки тому, сподобалося, недалеко від санаторію МВС . От і міркую, може і цього літа спробувати. Що думаєте?
В Мирогороді розташований військовий об´єкт, якщо Вас це цікавить. Рік тому було дуже активно. Зараз, мабуть, як і скрізь стало. Ця територія, звичайно, знаходиться нині ближче, ніж скажімо Київ, до потенційно небезпечних районів. Але, зважаючи на те, що вже кілька місяців ситуація більш-менш нормальна, їдьте. В мене там живуть родичі. Намагаються хоч якось триматися на плаву. Маю підозру, що скоро цивільні там будуть відпочивати на зовсім інших умовах, бо там непогана база для реабілітації. Самі розумієте, хто там здебільшого буде розміщуватися:(
Ответ дляLilittt07
Как и раньше, березы стоят , гулять можно ,все работает .
Едьте )
Пы.сы. У меня там подружка , часто бываю )
Едьте )
Спасибо! Березы на месте - уже хорошо :)
Ответ дляSNOOPY
Про об´єкт я знаю, дякую!
Мамашка-5555• 19 апреля 2023
Санаторії працюють, але не всі. Лікувальна база працює. Вчора гуляли з дитиною по території курорту, то людей не багато.
Ответ дляМамашка-5555
Дякую! Влітку скоріше за все підтягнуться такі, як я, любителі Миргорода :)