Метелики на душі• 19 апреля 2023
Девочки покажите ваши гостинные, залы. Что сейчас
Актуально?
Начинаю ремонт
О май гад)
Начинаю ремонт
О май гад)
Та не реву я• 19 апреля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Конечно! И люстры хрустальные, и колонны мраморные. И высота потолков 2м 80 см. Очень впечатляющая зала получилась.
Наверно 5,8 потолки, вы описАлись))
С 2,8 хрустальные люстры будут по полу шкрябать промеж дам
кураГАЛЯ• 19 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Крім вас тут набіжать кури і обісруть
Реально.. а чому так?
За ці кілька днів вже обісрали мене, мої парфуми, можливості, обізвали ніщебродкою, упоротою, обісрали диван, ремонт, косметику якою я користуюся, серіал який я порадила.
Я думаю чому я тут?
Я мазохістка, може мені до психолога?
Я думаю чому я тут?
Я мазохістка, може мені до психолога?
Джинци на Флісі• 19 апреля 2023
Ответ дляМетелики на душі
Вот такое мне нравится
Но куда шкаф для одежды ставить тогда
А может он и не нужен
А сделать шкаф в коридоре
Но куда шкаф для одежды ставить тогда
А может он и не нужен
А сделать шкаф в коридоре
Это дешевенький не актуальный ремонт как по мне. Такие гостиные уже морально устарели
Лиса Патрикевна• 19 апреля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Подпишитесь в инста на дизайнеров, ремонт сделанный год-два назад уже не актуален
Тому треба робити нейтральні стіни і підлогу. Все інше простіше замінити.
Джинци на Флісі• 19 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Всеравно акценты и формы меняются. Но то что автор запостила конечно такое себе
Лиса Патрикевна• 19 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Реально.. а чому так?
Я думаю чому я тут?
Я мазохістка, може мені до психолога?
Я думаю чому я тут?
Я мазохістка, може мені до психолога?
А для чого ви своє життя тягнете на порадницю?
Джинци на Флісі• 19 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Реально.. а чому так?
Я думаю чому я тут?
Я мазохістка, може мені до психолога?
Я думаю чому я тут?
Я мазохістка, може мені до психолога?
Так а нашо ви це все виставляєте. Наче перший день тут)
кураГАЛЯ• 19 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Одного разу потрібна була порада. А так просто брала участь у темах, як і всі
Забрызжу ядом• 19 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Епоха стандартів пішла в минуле. Тепер інтер*єр, автор це як витвір мистецтва. Цікаве освітлення, без банальних люстр в центрі, натуральні матеріали, теплі кольори. І весь простір гармонійно поєднується між собою- стилем, формою, кольором, матеріалами. Шафка в куточку на фото відстій.
Чим Вам люстри в центрі кімнати не вгодили?
Лиса Патрикевна• 19 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Чого вони мені не вгодили? Вони нецікаві сьогодні, та по більшості не мають сенсу, тільки якщо під ними є стіл, тоді інша справа. Є набагато цікавіші рішення.
кураГАЛЯ• 19 апреля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Я не думала що настільки всі злі. Ну можна сказати «не подобається, я б так не зробила»
Але починають змішувати з гівном, принижувати, обзивати. Я в щоці!
Я не можу зрозуміти як і чим керуються ці жінки.
Ненависть просто якась у них
Лиса Патрикевна• 19 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ненависть просто якась у них
Ви звикнете. Не діліться нічим особистим і буде вам щастя. Контингент дуже різний.
Коплю на груди• 19 апреля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Не могу показать свою залу. У меня там бал и дамы в кринолинах кружат.
Шлiть пiсля балу вашу залу)))
Забрызжу ядом• 19 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мені моя центральна кришталева люстра дуже цікава, і точно має сенс, тому що дає гарне освітлення і має зручну функцію керування з пульту.
Я наприклад взагалі вважаю, що при теперишньому різноманітті усілякої краси гріх чипляти непомітні світильники. Але ще і від стилю інтер´єра залежить. Ар деко і класичний без центральних люстр взагалі не обійдеться.
все по ГОСТу!• 19 апреля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Отлично! Пишите адрес, сейчас найду свое длинноебальное платюшко на кринолине, и лечу к Вам
Полонянка SexShop-а!• 19 апреля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Что сейчас актуально? Киньте фото, а то всем не нравится, но варианты никто так и не предложил
Потринділиця• 19 апреля 2023
Ответ дляМетелики на душі
Вот такое мне нравится
Но куда шкаф для одежды ставить тогда
А может он и не нужен
А сделать шкаф в коридоре
Но куда шкаф для одежды ставить тогда
А может он и не нужен
А сделать шкаф в коридоре
Ужас
Забрызжу ядом• 19 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ненависть просто якась у них
Я один раз поплакала через нападки порадниці в темі про хлібницю, так зачепило. Але це все досвід спілкування, для розуміння що люди різні.
Лиса Патрикевна• 19 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Так то ваша справа і ваше житло. В будь якому стилі освітлення може бути будь де. Зараз дизайнери намагаються уникати прямого освітлення, воно вважається некомфортним для очей. Тим більше в центрі, якщо воно нічого функціонально не освітлює, окрім вашого класичного ковра. Все залежить від особистих вподобань.
Лиса Патрикевна• 19 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ну ви даєте.. Плакати через текст на екрані? Вимкнули і пішли собі далі в інтернет гуляти.
Тро Нью-Йорку• 19 апреля 2023
У нас дома просто диван, круглый дубовый стол, дубовые стулья и длинный комод. Телевизор был на подоконнике), не успели навесить на стену.
После войны вернемся, хочу поменять диван)
Но у нас и комната нестандартная: два окна и двойной балконный блок со стеклами в пол.
Забрызжу ядом• 19 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Це Ви вирішили вколоти ’класичним ковром’? Я ж нібито ніде не писала про нього, в мене взагалі ніякого ковра немає. А прикладів сучасних інтер´єрів з величезними люстрами повно.
Лиса Патрикевна• 19 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ні це просто як приклад але ви звичайно можете розцінювати як вам подобається. Вашу шкуру леопарда. Так краще?
Лиса Патрикевна• 19 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Вот так
Тут дуже гарно видно, про що я пишу. Люстри над зоною столу і острів підсвічують. Все інше м*які точкові світильники.
Забрызжу ядом• 19 апреля 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так, то я ще зелена була. Хворіла дуже, не могла декілька місяців з квартири вийти і всі покупки робила в інтернеті. Вирішила спитати поради і вигрібла. Не стрималася. Але що не вбиває нас, то робить сильніше. Таке собі психологічне гартування.
Не любовница• 19 апреля 2023
Навіщо вам дивитись на чиїсь кімнати і косяки в ремонті, а вони завжди знайдуться. Відкриваєте пінтерест, там купа ідей і повторюєте, що сподобалось. Звісно зі своїми косяками ;)
Джинци на Флісі• 19 апреля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Посмотрите странички инста томкин дизайн или комфорто дизайн
Джинци на Флісі• 19 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Вот так
Та ну не, это под классику и очень на любителя
Джинци на Флісі• 19 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ненависть просто якась у них
Секрет в тому, що як тільки ставите галочку без аноніма, то всі котіки. А під анонімом тут спускають пару, часто просто тролять, розважаються так. Взагалі немає чого через це нервувати)