Книги если читаешь, но я не читаю? Мобильный телефон с наушниками нормально?
...
Возможно настольными играми играть с другими пациентами?
...Чем занять себя в психушке???
По идее есть трудотерапия?!!!!!...Там будут развлекать и занимаьт пациентов.
...
...Чем занять себя в психушке???
Сестры Гримм• 19 апреля 2023
Ответ дляКсения З.
Ну я читала, что в психушках каждый вечер выдают телефоны. А вот на какое время - не помню. Да и то, может, в платных
В бесплатних також видають - з круглим диском
Наскільки я знаю зі слів родички там щодня є час розваг коли пацієнти грають на інструментах, малюють, ще якісь майстер класи проводяться час від часу. Телефон видають наче щовечора ненадовго, але слідкують щоб для розмов чисто.
Родичка була як в тумані там під транквілізаторами тому додатково їй розваг ніяких не хотілось. Коли ще були плеєри простенькі то я памятаю їм дозволялось слухати музику в плеєрі. Зараз не підкажу.
Сестры Гримм• 19 апреля 2023
Ответ дляSoufit
Білий халат беріть, кажуть що там хто перший одягне халат, той і лікар))