Протру пилюку• 19 апреля 2023

Подскажите,как написать доверенность на продажу кв. в Украине?я в Польше

Подскажите пожалуйста, я в Польше, в Украину выехать не могу. Как я могу написать доверенность чтоб в Украине папа продал мою недвижимость?
ФФФФристайла• 19 апреля 2023
Через украинское консульство

Шукаю трусики• 19 апреля 2023
В нотаріуса робили у Польші
автор Протру пилюку • 19 апреля 2023
Ответ дляШукаю трусики
В нотаріуса робили у Польші
В нотаріуса, а потім в Україні треба перевести чи як?)
BelkA08• 19 апреля 2023
В консульстве Украины, по предварительной записи.
автор Протру пилюку • 19 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Через украинское консульство
Дуже далеко консульство від мого міста (
ФФФФристайла• 19 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Езжайте туда и оформляйте доверенность.
Кнопус• 19 апреля 2023
У консульстві України в Польщі. І передавати оригінал. Просто у польського нотаріуса не раджу. Т.я.потім все одно треба веріфікувати документ у Консульстві. Нащо платити двічі?

Кнопус• 19 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ну це не проблеми консульства. У нас дорога зайняла 7 годин в одну сторону? Ще і в черзі півдня. Ну а що робити? По іншому ніяк
Шукаю трусики• 19 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ми робили два примірника український і польській, нотаріус завірив два, зара йде оформлення купівлі продажу в Україні сказали що їм підійшли такі документи
автор Протру пилюку • 19 апреля 2023
Ответ дляШукаю трусики
Я правильно зрозуміла? У польського нотаріуса з перекладачем присяжним можна це зробити?
Даха-сваха• 19 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Ого, якась діч. Я написала на польській довіреність , яку завіририв польський нотаріус за 26 злотих. А потім в Україні просто перевела і завірила в нотаруса в бюро переклпдів і все. По тій перекладеній і завіреній довіреності продала і переоформила авто в Україні.
Играю_на_кларнете• 19 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Тільки через консульство,просто від нотаріуса не підійде
автор Протру пилюку • 19 апреля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Це під час війни чи до? Дякую
Даха-сваха• 19 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Це під час війни чи до? Дякую
Так. У вересні минулого року.
Играю_на_кларнете• 19 апреля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Так. У вересні минулого року.
Зараз вже ні, треба через консульство
Даха-сваха• 19 апреля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Зараз вже ні, треба через консульство
Не вірю. Так само тут кажуть, що потрібно довіреність від чоловіка на перетин кордону дітям.
Я не знайшла такого закону чи постанови про консульство ніде.
Играю_на_кларнете• 19 апреля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Як раз при перетині кордону, довіреність не потрібна , якщо дитина їде з матір´ю.Я взнавала,у мене квартира в Харкові,сказали тільки через консульство довіреність,просто в нотаріуса не підійде.Якщо можна не через консульство,буду тільки рада)
Задираю носа• 19 апреля 2023
Сколько это стоит в консульстве?
Несу добро людям• 19 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Не треба.

Несу добро людям• 19 апреля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Підійде.