Иди это гром был ?
Ответ дляPrervana
На камерах наблюдения есть вспышка, да. Но они на двор направлены, просто видно что стало больше света... И звук слышали за Вышгородом. Осещина, Хотяновка, край Новоселок (все знакомые в окрестностях подтвердили что слышали)
Буча,Ворзель тоже слышали и видели
KozaNostra_I• 19 апреля 2023
Хотели Пэтриот? Ну вот, пока научимся их применять по реальным целям, будут вот такие кадры самоликвидации промазавших ракет. Ожидаемо на дежурство встали под Киевом.
BusinkaKiev• 19 апреля 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Игнат на форуме
Ответ дляKozaNostra_I
Бред какой-то
Как пэтриот мог промазать , если цели не было ?
Ракеты раша не пускала
Ответ дляKozaNostra_I
Омг 🤦♀️ У вас є якась офіційна інформація вже? Русня, мімікруюча під українця?
motherfucker• 19 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Головне, що в тому а@уї, в якому ми знаходимось кожен день, потужний спалах в небі особливо не здивував, а просто додав поле для фантазій. Супутник nasa, робота ппо… можливо ппо збили супутник🧐, а там можливо якраз тільки тільки вилупився чужий😵💫
Неймовірна нація
Может уже приносили) но вот еще
Клементина• 19 апреля 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Ви хочете сказати, що це ракета з Петріот вилитіла просто так і нікуди не вилучивши, просто так рвонула в небі?
Ответ дляpidlisna
200 км від Києва, Черкаська обл, спалах бачили, але нічого не чутно було
Ого и Черкасская область .
Это ж на сотни км видно людям было .
Как спать теперь , сто версий в голове )
Это ж на сотни км видно людям было .
opium_black• 19 апреля 2023
Вам смішно, а інопланетяни схоже висадилися на мій балкон після збиття їх космічного корабля. Хто був в такій ситуації, що робити???