Иди это гром был ?
motherfucker• 19 апреля 2023
Ответ дляopium_black
Вам смішно, а інопланетяни схоже висадилися на мій балкон після збиття їх космічного корабля. Хто був в такій ситуації, що робити???
Алкоголь им предлагать, наверное, не стоит. Вдруг буйные, когда выпьют
Джулияробертс• 19 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Якісь натяки Арестовича
- Теперь Киев знает, как выглядят знаменитые военные «три зеленых свистка».
Вы скажите - «был один и не свисток».
А я скажу - читайте внимательнее: «военные».
Вы скажите - «был один и не свисток».
я наче зрозуміла...але все одно що ж то?
Ответ дляКлементина
Ви хочете сказати, що це ракета з Петріот вилитіла просто так і нікуди не вилучивши, просто так рвонула в небі?
Версия от ваты’ сламанные патриоты’ дали
Вторая
’ пво Украины не научились’
Руським духом несет чи ні?
Тем более как то на статьб блкмберг писала, кремль опроверг расследование блумберг.
Ничесе
Кремль да опроверг само блумберг
Вторая
’ пво Украины не научились’
Руським духом несет чи ні?
Ничесе
Кремль да опроверг само блумберг
Ответ дляopium_black
Отправляйте их рашу бамбить)
Борисфенка• 19 апреля 2023
Оперативна інформація.
💬«Близько 22:00 години 19 квітня у межах Києва у небі спостерігалося яскраве світіння повітряного об’єкту. За попередньою інформацією, це явище стало результатом падіння на Землю космічного супутника NASA.
Аби уникнути жертв від падінь на землю уламків - була оголошена повітряна тривога.
ППО не працювала.»,- Сергій Попко, начальник КМВА
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
opium_black• 19 апреля 2023
Ответ дляSolly85
Знакомьтесь, чай предложите
В мене тільки горілка. Як думаете, допоможе?
НаташечкаЯ• 19 апреля 2023
Ще 5 годин до приземлення супутника, це можна відслідкувати в інеті. Це шось інше, але мабуть нам не скажуть .
Coffee is Love• 19 апреля 2023
Ответ дляnnata
Про Арестовича я одна ниче не поняла.?? 3 зеленых свистка -погуглила- типа готовность к атаке
контрнаступ?
Ответ дляБорисфенка
Оперативна інформація.
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Блін, супутник ще не впав, а в них вже інформація
Ответ дляAHetfield
Так, не кидайтесь тільки на мене, але так в «порядке бреда» це може бути ядерка без заряда? Явно ж здетонував в повітрі.
Дивно просто, що спалах бачили і в Черкаській, і в Полтавській області. Тепер ці твіти 🤷♀️
Нет
Носителя не было в воздухе
Не летало
На тот же кинжаловый или ту любое
Сразу тревоги.
Носитель ядерки требует время, его б засекли
Носителя не было в воздухе
Не летало
На тот же кинжаловый или ту любое
Сразу тревоги.
opium_black• 19 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Фотки робіть. Ви як маленька)
Вони засвічують фотки, як на плівці. Ще й телефон почав перезагружатися при підході к балкону. Може, вони й мене вже облучили чимось. Ковідом не захворію.