Слобожаночка• 20 апреля 2023

Кто удалял гланды? Как подготовиться?

Хочу удалить, страшно как то... Вообще кровь не переношу итд, а тут операция под наркозом. Как подготовиться? Дыхательный наркоз какой-то, это подышишь и уснёшь?
автор Слобожаночка • 20 апреля 2023
Такие мысли, а вдруг что-то не так пойдет...
Тримбулька• 20 апреля 2023
Я удаляла под наркозом в вену. Была в сознании все понимала, было не страшно. Больно первых 3 дня пока не заживет. Немисил спасал-только после него могла глотать. Скинула зато 5 кг пока не могла нормально есть. Ни капли не жалею. Знала бы, что так облегчит жизнь, то удалила бы раньше.
Тримбулька• 20 апреля 2023
Не делайте операцию перед менструацией. Больше никакой подготовки.
Усміхайлик• 20 апреля 2023
В мене підлітку видаляли. Робили під місцевою анестезією.
Головне робити в середині циклу, щоб уникнути кровотечі.(лікар сказав)
Після того, як відпускає наркоз, болітиме дуже.
Малій кололи перші дні кетанов в лікарні.
автор Слобожаночка • 20 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
Это местный наркоз?? Ого, я не хочу так, я под общим собираюсь. Да, я знаю что потом будет больно, но эти пробки вечные задолбали(
Сокодавка ще та• 20 апреля 2023
Мені в 17 років видаляли під місцевим наркозом. То жах. 3 дні потім буде боліти горло. Кололи кетанов.
Бачу_майбутнє• 20 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Под общим такое вроде не делают. Мне делали лет в 13. Первые сутки болело, потом норм. Мне до этого азотом их удаляли, вот там болело потом долго и температура шкалила капец
Гербарія сушу• 20 апреля 2023
Видаляла в 2018 році. Теж боялась наркозу, тому знайшла в Києві мабуть єдине місце, де це ще роблять під місцевою анестезією. Тому, дже вам не раджу робити так як я, бо то був величезний стрес.
Після операції горло боліло дні три, але знеболювання гарно справлялось.
Зараз єдине про що шкодую, так це про те, що не зробила операцію раніше, і відмовилась від наркозу. Не бійтеся, там насправді нічого занадто болючого немає. Здоров´я вам!)
НаливайКа• 20 апреля 2023
Сама операція проста і розповсюджена. Після видалення горло буде боліти, тож необхідно буде пити або колоти знеболювальне. Багато знеболювального може викликати проблему зі шлунком. Тож рекомендую спитати заздалегіть у лікаря що додатково можна приймати, щоб зберегти шлунок: профілактика язви та від рефлюксу (якщо у вас він є)
sky-labs• 20 апреля 2023
А что у вас с гландами, автор?
Сделайте фото
Тримбулька• 20 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Могут сделать и общий. Тогда вообще нет смысла бояться. Самое неприятное это первые пару дней после.