kanareyka_tweety• 20 апреля 2023

Чи прорубав би путін коридор у Крим, якби президент був Порошенко?

Я не люблю Порошенка, але хотілось би змоделювати, як би пуйло діяло за його президентства. Проголосуйте вашу думку
Результат:
вже голосів: 778
336 (43.19%) Так, віджав би коридор
289 (37.15%) Ні, далі б тяглося АТО
153 (19.67%) Не знаю
nightwoman• 20 апреля 2023
Я не зрозуміла питання, але відповім як я бачу. Якщо б пуйла задовольняла політика України, він би і надалі тримав руки в штанях. Наприклад як з лукашом, той Лукаш гарний зі всіма, не скажеш що дурний, в свою користь діє і з Європою не среться зайвий раз.
Якщо б Україна так змінювала би плавно курс, та балансувала б між рашкою та Європою, МОЖЕ б і жили без війни. Але в нас не було таких політиків, які ЗА інтереси України, а не за Європу чи рашку.

Я раніше писала, що така різка зміна курсу України, як червона ганчірка для пуйла.

І я смію так писати, бо з півдня, і ці настрої новоросії з 14 ріку переслідували поганим кошмаром.
Інно4каа• 20 апреля 2023
Ответ дляПтица-синица
Конечно не на пустом. Пропаганда, уничтожение интеллигенции и лучших столетиями. Их не 73%, их максимум 43. Эти 30% примкнули от разочарования политикой пороха, которого я не оправдываю. Но ставить боневтика на пьедестал с его невротическими диагнозами как символ нации.... Одно радует, хоть копирайтера ему сменили и он наконец-то понял, что лучше придерживаться написанной ему речи, а не собственной ’я не лох’
10000%
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляЕленнн
...марно сподіватися, що зрозумієте.., але це відповдь на Ваше запитання.

’’А от Порошенко би...’
Валерій Прозапас:
Та Порошенко б підірвав переходи на Чонгарі через 0.5 секунди після початку руху російських колон;
Генштаб закидав би ’Нептунами’ всі кораблі з ’Калібрами’ в Чорному морі.
А ЗСУ з 30 тисячами резервістів, викликаних за місяць до вторгнення, настріляли б оркам по хлєбалу прямо на кордонах.
І всі б казали як він наживається на війні і які хєрові Мінські.’
Удалено администрацией...
Тимофейка• 20 апреля 2023
Ответ дляjesper
яка різниця що б було при пєтє? він вже давно не президент, а ми вже більше року вмиваємося кров´ю при зе команді, яка обіцяла шашлик у травні.
yaGoda• 20 апреля 2023
Ответ дляyuryia
Порошенко: “Я хоть трохи поспав, а от Марина взагалі не спала – вона цілу ніч пекла для вас пасочки. І тепер кожен отримає паску від Марини.😀😀😀
Так і бачу як Марина пече паски
Kolibri_18• 20 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Я підтримую справедливу цензуру, це питання національної безпеки під час війни. Те біснування, що почалося на каналах порошенка (свідки розмінування Чонгару), не вкладається в голові, як так можна підривати віру в армію та президента вооючої країни. І да, Залужний під час так званого розмінування вже був головкомом. Чому його армія виконувала ’злочинні накази зі здачі нац. інтересів’?
о, ви на гарний шлях вийшли! критика Залужного - це те, що треба! ви в ударі сьогодні просто, тема для розхитування вийшла чудова. фсб в захваті від вас
Veronikca• 20 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Я слышала что разминировали перешеек и поэтому русские военные заехали быстро и без проблем.
Но про это почему то никто особо не говорит
Вже говорять про це і цих людей заарештували. Я таке чула. Але впевнена, що не всіх.
Інно4каа• 20 апреля 2023
Ответ дляТимофейка
А що особисто ви зробили для зсу?
для чого щось робити? Бубочка не втік і створив саму сильну армію, в якої все є
tarveldy• 20 апреля 2023
Ответ дляBrita
У каждого своё ,,ключевое,, И приоритет тоже разный. Для кого-то целые города и живые люди, а для кого-то война до последнего украинца
Ви розумієте, що в цьому випадку наші діти, яким зараз 10-12 років лягалиб фаршем під Краковом і Вільнюсом? Як зараз луганчанські і донцькі? Чи вам хочеться ладу сильно?
Фу блін, помийка а не тема
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляТимофейка
А що особисто ви зробили для зсу?
Кожен патріот щось робить для ЗСУ, не хвилюйтеся за мене, стежте за собою
Ирина-bbd0• 20 апреля 2023
Ответ дляKolibri_18
Порох должен был лично охранять склады..
Залужный лично спать на перешейке чтобы не разминировали...))))
Люди.ау.вы понимаете сколько кротов и внедренки в Украине?)))
4мама• 20 апреля 2023
Ответ дляOksuchakr
Я вообще думаю, что Петя с пуйлом дружбаны и здал бы он всю Украину
Аналогічної думки.
України би вже не було.
4мама• 20 апреля 2023
Ответ дляcdtnf111
Порошенко 25 лютого б підписав ’мирову’.
Удалено администрацией...
Тимофейка• 20 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Ні, це ВИ стежте за собою, а не ляпайте язиком хто де що погано робить для армії. Ви їм свічку тримали чи що?? Фу, аж нудить
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляKolibri_18
Ні, перевести на мене стрілки не вийде. Ви з Юрчиком Бутусовим ’свідки Чонгару’, то якщо Чонгар розмінували, щоб здати південь, де був Залужний? Відповідайте!
Blinking_Star• 20 апреля 2023
Ответ дляcdtnf111
Помиляєтесь, зе підписав би, якби народ не встав на захист Батьківщини.
Яся222• 20 апреля 2023
Ответ дляBrita
Вот если бы Сталин сдался Гитлеру, то жили бы мы в Германии и люди бы тогда не погибли. А жили ли бы?
Ирина-bbd0• 20 апреля 2023
Ответ для4мама
Аналогічної думки.
України би вже не було.
Так а почему порох не сдал всю Украину при своём президентстве?)))
Не помню газманова на хрещатике при порохе
Ирина-bbd0• 20 апреля 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
А без сраных минсков Ваш муж или сын был в ато? Сейчас служат?
4мама• 20 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Еленка14• 20 апреля 2023
Ответ дляBrita
Мне бы очень хотелось целый Мариуполь, цветущий розами Бахмут, и живые люди. Лично для меня это важнее
То перекажіть всі ваші побажання пуйлу - тільки він винен у всьому цьому. Він і тільки він. Не потрібно перекладати вину на інших.
Veronikca• 20 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
І я про це. Залужний вже 1000 разів довів свою патріотичність і відданість країні. І про Зеленського я такої думки. Але кроти були, є і будуть завжди. Дуже важко їх розпізнати і знешкодити своєчасно(
4мама• 20 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Брат під Бахмутом.
Тимофейка• 20 апреля 2023
Ответ дляІнно4каа
Це точно... Боже, як гидко... Отакі критикани насправді ні гривні не донатять, а тільки обс#рають інших. Фу, 💩
Takamaka• 20 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Віктор Муженко у 2020 році в інтервʼю для ’Радіо Свобода’ розповідав, що знав про рух колон Гіркіна на Донецьк, утім, достовірних координат про їхнє пересування не було.

’Була дійсно інформація, що в ніч із 4 на 5 липня в районі вулиці Аеродромної формується якесь угруповання, якась кількість людей: що за люди, яка там техніка була – невідомо. Ну і це в умовах міської забудови, там же будинки місцевих жителів. Могли нанести серйозні втрати місцевому населенню. І відкрили вогонь тільки тоді, коли вже пішла інформація, що почався рух’, – розповідає Віктор Муженко.

– Тобто ви говорите, що вогонь по колонах між Слов’янськом і Краматорськом все-таки вівся?

– Вівся, звичайно. Це було десь приблизно з 12 години ночі, і ми практично всю ніч вели обстріл, але не розуміли, куди, стріляли по площах. Тому що у нас не було реальних цілей, не було реальних координат. На наступний день я відправив групи спецназу для того, щоб вони провели дорозвідку саме в цьому просторі: які ж результати вогневого ураження? Ми там нічого не побачили. Кілька розбитих, згорілих цивільних машин, воронки і більше нічого. Ніякої бойової техніки не було’, – каже Муженко.

Сергій Кривонос 47 днів командував обороною Краматорського аеродрому, зокрема й на момент виходу бойовиків Гіркіна:

’Маючи певну інформацію зі своїх джерел зі Слов’янська і Краматорська, ми розуміли, що вони будуть виходити. Це розуміння було чітко сформоване між 2 і 3 липня. І вже 4 числа було вже зрозуміло, що вони підуть в цю ніч – з 4 на 5. Ми активно вели розвідку і давали координати безпосередньо і по нічному пересуванню колони, і по денному розташуванню противника в Краматорську, і потім про вихід колон Гіркіна з Краматорська. Ці координати давались. Реалізації цих координат не було’, – стверджує Кривонос.

Тобто Кривонос запевняє, що передавав координати, а Муженко каже, що вони не доходили (’ми практично всю ніч вели обстріл, але не розуміли, куди’). Отже, ці двоє не беруть на себе жодної відповідальності за втрату Донецька (як і Порошенко), але зараз наввипередки поливають брудом Сирського та Зеленського (добре, хоч не Залужного).
А останнє інтерв‘ю Муженка читали? Якщо ні, то раджу.
Ирина-bbd0• 20 апреля 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Как сдавал конкретно? Украина вошла в одкб или что?
Blinking_Star• 20 апреля 2023
Скарга на тему, росіянський або зелений троль
Veronikca• 20 апреля 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Я так не вважаю. Ніяких доказів цього.
Птица-синица• 20 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Чула Паски, буржуйки... Вже меми ходять. Перетворюється на посміховисько
Порох вкидывает кучу личных средств в армию. Регулярно. Постоянно. Напомните ещё сколько лично вкинул зеля или кто-то известный из СН. Хоть одну фамилию бы, но опять же не услышу.
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
Читала. Критикує ж владу, а як сам здав Донецьк, не памʼятає, як і Кривонос