Я не люблю Порошенка, але хотілось би змоделювати, як би пуйло діяло за його президентства. Проголосуйте вашу думку
Результат:
вже голосів:
336 (43.19%)
Так, віджав би коридор
289 (37.15%)
Ні, далі б тяглося АТО
153 (19.67%)
Не знаю
Ответ дляBlinking_Star
Скарга на тему, росіянський або зелений троль
Удалено администрацией...
Ответ дляOllka
Щоб говорити про об´єктивність - потрібно знати більше фактів, а не видьоргуапти один та тридцятий. Це всіх стосується.
І щодо об´єктивності ще один факт - Крим брали не так багато окупантів. А у 2022 на країну йшли з усіх боків.
В 14 році більше 50%
українських військових в Криму перейшли на бік ворога. І це факт. Скільки окупантів не було, їх виявилось достатньо.
Наприкінці третього року керівництва Зеленського нас ледь не розірвали на шматки і продовжують рвати вже 420 днів.
Які ще факти я пропустила? Текст про ’шашлики’?
Kolibri_18• 20 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Ні, перевести на мене стрілки не вийде. Ви з Юрчиком Бутусовим ’свідки Чонгару’, то якщо Чонгар розмінували, щоб здати південь, де був Залужний? Відповідайте!
кричати будете де інде
за накази оборонного рівня після 2019 відповідає Верховний Головнокомандувач, яким є Зеленський!
Kolibri_18• 20 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 20 апреля 2023
Ответ дляL-moda
А где старший сын Порошенко? Младший, помню, рэп в Лондоне слушал. Старший-то куда пропал?
На фронте, рядом с луценко
Ответ дляKolibri_18
Удалено администрацией...
Я вас питаю. Де був Залужний? Я не вірю в розмінування Чонгару, а ви вірите, тому відповідайте
Ответ дляolsen
На мою думку, в путіна було достатньо часу щоб напасти, при Порошенкові.чому він цього не зробив? А зробив при Зе.бо коли прийшов Зе, все його оточення було не проти злити Україну,що і планували зробити,створивши для цього всі умови,але щось пішло не так..тепер маємо,те, що маємо -ЗСУбореться самотужки,народ з усіх сил допомагає,а влада вставляє палки в колеса, приймаючи кончені закони проти військових,проти народу.
додайте ще розкрадаючи все підряд, вбиваючи гетьманцевими економіку.
якщо так і буде далі, то перемоги на болі бою просто не достатньо. тому що країна без економіки буде легкою здобиччю потім
Птица-синица• 20 апреля 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Крок за кроком 5 лет. Не то что Зеля. Ответственно подошёл к вопросу и за сутки сдал 20% территорий)
Kolibri_18• 20 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
ну всі винні, всі! Залужний і Порошенко особливо, що війна і хтось десь просунувася.
але ж не Зеленський!
і тема ця не про розхитування, і не про очорніння патріотів, звісно ж, ні. а про історичну справедливість, бо нагальні проблеми вже вирішено, і по марафону вже святкують перемогу
але ж не Зеленський!
Ответ дляKolibri_18
але ж не Зеленський!
Виноват Путин, он войну начал.
Ответ дляnightwoman
Я не зрозуміла питання, але відповім як я бачу. Якщо б пуйла задовольняла політика України, він би і надалі тримав руки в штанях. Наприклад як з лукашом, той Лукаш гарний зі всіма, не скажеш що дурний, в свою користь діє і з Європою не среться зайвий раз.
Якщо б Україна так змінювала би плавно курс, та балансувала б між рашкою та Європою, МОЖЕ б і жили без війни. Але в нас не було таких політиків, які ЗА інтереси України, а не за Європу чи рашку.
Я раніше писала, що така різка зміна курсу України, як червона ганчірка для пуйла.
І я смію так писати, бо з півдня, і ці настрої новоросії з 14 ріку переслідували поганим кошмаром.
Армія Білорусі повністю підпорядкована росії. Офіційно, за документами.
Яке там лавіювання. Європа повниться білорусами, що тікають туди без війни. І переживають, що їм ,як і кацапам, кордони перекривають.
Імперськість росіян нікуди б не зникла ніколи. Вони вважають нас васалами( кожен Васько так думає), тому вважають що можуть так з нами чинити.
Проблема не в нас, а в них.
Ответ дляТимофейка
Це точно... Боже, як гидко... Отакі критикани насправді ні гривні не донатять, а тільки обс#рають інших. Фу, 💩
так воно і є ( я звернула увагу ,що серед знайомих,які голосували за Зе, ніхто не донатить на ЗСУ , тільки обсирають що Порох піариться і т.д
Mirami_Kiev• 20 апреля 2023
Петя бы договорился, как в 14м. Сдал бы еще часть Украины и заморозил бы конфликт еще на несколько лет. Для простого украинца это неприемлемый вариант. А для того, у кого русня забрала дом, мужа, сына, брата, вывезла детей, отрубала головы..?
Просто Петя изначально вел твердую политику армія-мова-віра. Зеля наборот военку свернул, язык и веру не трогаем. Это сделало его в глазах путина слабаком, потому и решился на войну.
Но в условиях сложившейся войны, однозначно только Зеля может так вести переговоры, что весь мир по капле, но помогает
Ответ дляFilomena
Дитячій садок.
Маріуполь, Слов‘янськ? Ні, не знали?
Иловайск, Дебальцево, донецкий аэоропорт, не знали? Или там не гибли люди и солдаты? Речь о захваченных территориях в процентных соотношениях и при Порошенко назад ничего не вернули, а Иловайск так и остался днр.