Знову Я• 20 апреля 2023

Ресторан в Києві, банкет на 13 осіб

Порекомендуйте такий ресторанчик в Києві. Бажано правий берег центр, але можна і лівий.
Буде сімейна зустріч на 13 осіб. Хотілося б, щоб можна було домовитися за свій алкоголь. Не розглядаємо грузинську кухню, таке не їмо. Круто, якщо з літньою терасою, бо є ті хто курить.
Питаю тут, можливо хтось мав недавно справу з подібним і зможе підказати.
Тирамісу на терасі• 20 апреля 2023
Сыто-Пьяно неплохое место, и терраса есть, но это не центр
автор Знову Я • 20 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Дякую, розгляну його. Бо думала про Кухмейстер
Bonya_A• 20 апреля 2023
Wine bar на Хорива
автор Знову Я • 20 апреля 2023
Ответ дляBonya_A
Wine bar на Хорива
Дуже гарно! Дякую
ДелайКак_Я• 20 апреля 2023
вино и кучина
Анастасия К.• 20 апреля 2023
Very well кафе. Но не во всех можно алкоголь, на Позняках точно можно. Позвоните спросите про другие
автор Знову Я • 20 апреля 2023
Ответ дляАнастасия К.
Дякую!
Фокус-Покус• 20 апреля 2023
Одеса-мама. Ми були на Подолі, нам сподобалося. А ще є біля Арсенальної.
Бачу_майбутнє• 20 апреля 2023
Поддерживаю, Вери велл, вкусная кухня и большие порции, цены средние. Я у них салатом наедаюсь. Имениннику приносят торт и свечку, многие делают видео. И песню хеппибездей включают.
Мир Мир Мир!• 20 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Только хотела посоветовать :)
На Отрадном есть места на улице;
на Осокорках в теплое время года открывали террасу
Юлія_Ch• 20 апреля 2023
Very well cafe, Леваневського.
Дуже смачна та різноманітна їжа, хороше обслуговування.
Нещодавно святкували там ДН чоловіка.
Можна алкоголь з собою (за відкриття 150грн. пляшка або якщо сума замовлення по меню на людину від 600 грн - алкоголь свій безкоштовно).
Курити тільки на вулиці.
І бронювати потрібно дуже заздалегідь (в них за місяць столики на певну дату бронювати починають).