Гага Газу• 18 апреля 2023

Чи можна зараз під час комендантської проводити випускний в комплексі?

Діти( 11 клас) хочу проводити випускний в комплексі ( м. Київ). Можна буде після комендантської проводити святкування в ресторані чи його закриють?
Сама проти ідеї такого святкування під час війни, але цікавить чи можна буде провести святкування.
Ноу коммент• 18 апреля 2023
Можна, по вулиці тинятись не можна.
Непонятно• 18 апреля 2023
А заклад згоден?
Брехушечка• 18 апреля 2023
Мы узнавали, ресторан закроют, поэтому забронировали до КГ.
автор Гага Газу • 18 апреля 2023
Ответ дляНепонятно
А заклад згоден?
Ще комплекс не шукали
автор Гага Газу • 18 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
це саме ресторан у якомусь комплексі чи просто ресторан?
Ноу коммент• 18 апреля 2023
До речі, так, уточніть, чи заклад працює.
Брехушечка• 18 апреля 2023
Ответ дляГага Газу
комплекс полностью закрывается.
автор Гага Газу • 18 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
комплекс полностью закрывается.
Зрозуміла, дякую
Мстящий за Зайца• 18 апреля 2023
Доволі сумнівно, бо персонал не буде ночувати в ресторані.
Ну і постає питання, чи всі батьки та діти згодні та мають змогу залишитися на ночівлю в комплексі і чи сам комплекс має для цього достатньо місць.
автор Гага Газу • 18 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Логічно, дякую за відповідь
Брехушечка• 18 апреля 2023
Но это не в Киеве. Но сомневаюсь, что в Киеве по другому. Мы когда уговаривали хозяина комплекса, он нас предупредил что +- недалеко от таких заведений всегда дежурит полиция...бдят.
автор Гага Газу • 18 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Так, теж думала про поліцію.
Юпитерная• 18 апреля 2023
Мы забронировали загородный комплекс и он будет работать, без приема других клиентов. Но он находится за городом, ну и не в Киеве
автор Гага Газу • 18 апреля 2023
Ответ дляЮпитерная
Зрозуміла, а яка ціна приблизно?
Заместитель Анонима• 18 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Почему ночевать? Выпускной никто не празднует с перерывом на сон. Персонал работает. Выпускники и родители гуляют, танцуют. Потом все идут встречать рассвет.
Мстящий за Зайца• 18 апреля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну якщо на всю ніч- так. Але зазвичай все ж є частина «загальна, з батьками», потім батьки їдуть додому, а діти вже зустрічають що хочуть)
Юпитерная• 18 апреля 2023
Ответ дляГага Газу
Зрозуміла, а яка ціна приблизно?
1100 за номер за троих, 200 доплата за бассейн, а по меню ещё не считали.
Мы планируем и поесть и потанцевать и поспать и рассвет встретить и в бассейне плескаться..ну если конечно ракета на голову не упадёт)
demra• 18 апреля 2023
Ответ дляГага Газу
Мопед может вас найти , как сегодня в Херсоне.
Юпитерная• 18 апреля 2023
Ответ дляdemra
Ну так ’мопед’ может найти где попало..к чему ваш коммент?
ОливьЕЖечка• 18 апреля 2023
dв церквях быть разрешили. росто закрыли с пометкой никого не выпускать до утра.