Баба на горошині• 20 апреля 2023

Моделинг, анорексия, наркомания.

Это правда, что в моделинге все девочки с анорексией и на наркоте?
Имею ввиду, тех моделей, которые действительно модели ( кампейны, показы, недели мод), то есть, серьёзные.
Мочалкин блюз• 20 апреля 2023
Неправда.
Моделі, як і інші люди, різні бувають.
Зазвичай затребувані моделі дуже слідкують за здоров´ям, бо розуміють, що їхній зовнішний вигляд - це їхній заробіток.
Маю багато знайомих моделей, і донька свого часу моделінгом займалась. Усі половину заробітку витрачали на вітаміни, бади, догляд, усі дуже слідкували за харчуванням. Не без того, щоб в клуб чи на вечірку піти, але без зайвого.
Я пишу про молодь з контрактами з закордонними агенціями.
Оце фіфа• 21 апреля 2023
не правда
есть знакомые модели и у нас и в европе
они наоборот очень следят за своим здоровьем и лишнего бокала вина не выпьют, чтоб отеки не пошли или синяки под глазами