Пожарник• 20 апреля 2023

Чи можу я вимагати повернення коштів за погано виготовлену пластину для зубів?

Приїхали додому на 2 тижні, і замовили донці пластину для корекції нижнього ряду зубів. В перший день носіння звернули увагу, що одне верхнє ікло упирається в дріт пластинки, що і рот до кінця не закрити…. Коректували у лікаря уже тричі, але якщо опустити нижче той дріт, шоб ікло не упиралося, тоді з іншого боку знизу в одному місці давить на ясна((( і здається, що якби можна було, то лікар би вже відкоректувала, щоб ніде не давило, але там треба просто переробляти. І проблема в тому, що ми вже їдемо в суботу, і не встигнемо. Плюс зараз донці так натерли-насмикали тою пластиною, що ясна пошкодили, і вона відмовляється надягати навіть поміряти, поки не загоїться. Чи можу я відмовитися від тієї пластини та вимагати повернення коштів? Чи те, що в нас немає часу більше коректувати, то мої проблеми?
Ласую колобками• 20 апреля 2023
Ответ дляЛарсон Петерсон
не хотят другие браться, я была пол киева обошла, хотела поменять врача, никто не захотел после другого долечивать. весь правый берег обошли с ребенком.
дивно, а моїй в Польщі - без проблем
sky-labs• 20 апреля 2023
Ответ дляЛарсон Петерсон
а ставили это все у кого то в киеве?
Нет.
Нашла кто ставить Марко в нашем городе, пришла заказала, мнение врача не спрашивала.
Нашла у кого заказать лм, т.к. там заморочка с подбором размера, купила и дети носят.
Марко еще и докручивать пришлось, потому что врач сказала слишком мало активаций сделать. Я пересчитала по формуле и докручивала еще 30 активаций, а это дофига, мягко говоря, сильно сказалось бы на недополученном месте.
Нижняя челюсть у обоих уже подтянулась под размер верхней.
В мае еще раз буду ставить аппараты обоим. У старшей это последнее расширение, младшей еще одно в районе 10 сделаю.
Мамзелькіна• 20 апреля 2023
Можливо, просто якось невдало чи не точно сліпок взяли, що така ситуація. Але, я думаю, якщо її вже зробили, так сказати, роботу виконали, то гроші вам навряд повернуть.
Королева краси• 20 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Тот градус нервозности от ожидания контраступления, когда любая тема с легкостью превращается в политическую
Дак дело в том, что Маляр позавчера сказала, в единых что у нас контрнаступление постоянно сейчас идёт
sky-labs• 20 апреля 2023
Ответ дляЛарсон Петерсон
так я ж сама это все не подберу и не поставлю.
Ну я тоже не своими руками устанавливала аппараты :)
А купить миотрейнер можно и без заморочек - по возрасту или заказать через ортодонта
sky-labs• 20 апреля 2023
Ответ дляКоролева краси
Маляр об этом тему на Советчице создала, НЕТ ?!
Так откуда об этом узнать людям?...
ТебеОноНадось• 20 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
У нас стояли у старшей на 5ках, да и у младшей тоже на них же :)
А 8 років його можна ставити,у дитини неправильний прикус передніх два зуби торчать.Має постійні тільки 4 зуба внизу і 4 вверху
sky-labs• 20 апреля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Хороший ортодонт відправив би на ренген щелепи, щоб побачити всю проблему ну і зліпок обов´язково. Молодша донька з березня з пластинкою і вже дуже хороші результати.
Проблему хороший ортодонт увидит во рту.
Рентген нужен только для понимания как обстоят дела с постоянными зубами.
sky-labs• 20 апреля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Конечно! Не откладывайте, успеете два раза расширить если очень узкая.
Главное делайте все ’по инструкции’ выше, это гарантированно быстро дает результат у всех.
Я же не сама это придумала, а ’слизала’ с чужого опыта, наработанного на многих детях
ТебеОноНадось• 20 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Дякую,а можна буде вам в повідомлення написати, якщо виникнуть питання
sky-labs• 20 апреля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Да, пишите
ТебеОноНадось• 20 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Да, пишите
Дякую
Баба Йога• 20 апреля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
А як ви планували її корегувати? Мої діти носили то кожен місяць ходили до лікаря, вона підкручувала її, давала рекомендації як носити, дивилась чи правильно працює пластина.
Смотря какая пластина. Мы сами подкручиваем дома. К ортодонту примерно раз в полгода ходим.